LIFESTYLE FORUM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Iubesti sportul,serialele,vrei sa afli noutati,atunci vino in lumea noastra
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Cafea, ceai si voie buna !
Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeSam Apr 02, 2016 12:12 am Scris de Ninnet

» LA MULTI ANI !!!!
Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeDum Iun 29, 2014 5:00 am Scris de elena50

» BUUUNA!!!!!!!!!!!
Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeDum Dec 29, 2013 1:07 am Scris de Denta

» Sa ne amuzam
Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:53 am Scris de ely60

» Bancuri tari
Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:41 am Scris de ely60

» FEMEIA "ETERNA POVESTE "
Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:30 am Scris de ely60

» Unghii: tendinte si modele
Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:17 am Scris de ely60

» PROPUNERI, PARERI, SONDAJE
Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 2:43 am Scris de ely60

» GIF-URI
Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 2:37 am Scris de ely60


 

 Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali

In jos 
AutorMesaj
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 10:01 am

Istanbul, o grădină imensă, un conac mare. Arhan nobil și familie înstărită, iar vasta întindere a proprietarilor de Manor într-un colț de grădină, funcționarii conac făcute pentru rezidenții de o casă albă mică, Kozan familie ....



"Povestea de la Istanbul", aceasta este povestea a două familii .....


Pe de o parte, familia Arhan ....

Omer tatăl, mama Behiye Arhan'ın au doi fii. În străinătate, de asemenea, cunoscut ca un nume de familie internațională parteneriat de afaceri (ARC), sau mai exact gestionează fiul cel mare al Selim imperiului (Mehmet Aslantuğ), și laptele imperiului este în mare parte beneficiază de carnea unui băiețel
De fier (Ozan Guven). Tatăl și-a retras Arhan'ın Omar Selim a preluat locul de muncă pe de o parte, în lumea afacerilor încearcă să te obișnuiești cu acest nou sediu, care deține tatăl său se retrage în același timp, încearcă să re-echilibru tulburări. Fierul este fratele afectată de noua ordine, sport adrenalina și transferuri înainte și înapoi între amoroase.


Pe de altă parte, familia Kozan ....

Treizeci si ceva de ani, a luat parte la serviciul din această familie, conducător auto, bucătar, tata și mama Suzan'ın Gamal, au două fiice și un fiu. Și fiica cea mare a lui Cemal Susan flori, școală și chiar a început să lucreze. Ozan fiii tineri încă în liceu. Copiii mediane, Esma (AHU türkpençe) pentru a termina universitate. Jamal si Susan Kozan, copiii continuă să zilele de avantajul de a fi yetiștirebilmiș. Trimite-o să examineze mediul Flori bıkmamıș și mintea pentru a fi un stand-up'çı situația nu este cu mult diferită de a purta o Ozan. Aici lumea se invarte! .. Esma singura persoană din familie care trăiesc într-o altă lume. De la un copil a visat de a fi un dansator, în ciuda finisarea Facultatea de Economie, mintea dansa. Imaginația sălbatică nu-i place să fie luate, nu există prinț pe un cal alb, care a fost conectat la pasiunea lui, nu a oprit. Deoarece zona din jurul ochilor este capabil să realizeze în fiecare zi, în cazul în care, în scopul de a fi observat de către acesta în mâinile unui tânăr încearcă să folosească fiecare oportunitate. Arhan tanarul mostenitor al dinastiei, de Fier.


Istanbul, în mijlocul unui basm incepe! Această poveste de o poveste de dragoste, o urmează puternic și complex, în Istanbul, în moderne axa viețile oamenilor din diferite medii. Pe de o parte, lumea afacerilor atmosfera combativ, baruri de lux, masina de curse, iahturi, vile viețile anterioare, pe de altă parte sunt modeste, dar pasionat, plin de provocări, dar, de asemenea, oameni de distracție. Istanbul atmosfera plină de culoare din cele mai izbitoare, "Povestea din Istanbul cu" ecrane in miscare .......




Capitolul 1 Comunicat de presă ...

Arhan conac intr-unul din cartierele modă din Istanbul, o tradițională petrecere de vara de adio este pe cale să înceapă. Oaspeții de la petrecere din acest an, vii, evoluțiile surpriză, atât vara cât și ARC deține Arhan'ın președinte vedasına Omar va depune mărturie. Omar Arhan'ın această decizie surpriza de a se retrage, în special fiul cel mare al Selim Arhan care urmează să fie transferat la scaunul său, schimbări majore în Arhan familie și viața umană va duce la o mult mai mult. Desigur, în serviciul de familie și fiica cel mai tanar familiei Esma Kozan familia
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 10:03 am

Comunicat de presă ... partea 2

Imposibil de a iubi este dintre cele mai frumoase ...

Esma Demir öpüșmesinin nu a putut scăpa de pe efectele ... Behiye, Umar bănuiți că o altă femeie în viața lui. Sıkıștırdığında soțul ei despre asta, nu se confruntă cu o reacție neașteptată. Exploatații ARC în lupta pentru putere se intensifica zi de zi. Selim, pentru a intra în industria de cosmetice pentru a depăși obstacolele unul câte unul, încercând să liniștească război și se mută profund Teoman încercarea de a converti favoarea lor. Toate aceste tensiuni Arhan imobiliare, Teoman și Arhan'ın Nebile al clienților cina va fi realizarea unor noi surprize. Esma nu pot vedea nici mai mult, după acea noapte, pentru oportunitatea de a se întâlni Demir. Oportunitate Bulduğundaysa, o va spune tot ce se oprește de cotitură capul zile ....
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 10:04 am

Capitolul 3, Comunicat de presă ...

Organismele Esma sunt Arhanlar'la de criză ...

Familia Kozan întărește corzi. Susan devine conștient de interesul său de la sfârșitul Demir Esma. Mai mult decât atât, doamna Behiye gura .... Organismele sunt in pentru un eveniment neplăcut a devenit lucrări inextricabile bine. Esma, Demir ar trebui să renunțe la visele tale, cât mai curând posibil.
Îndoieli cu privire la Behiye'nin Omar, cuvinte Nebile'nin crește. Omar este o femeie tânără și frumoasă mănâncă planuri de vacanta a fost lansat .... Ozan, scoala, fiind considerat un disconfort Arhan. Ipek kollarken oportunitatea de a spune adevărul așa cum el nu a crezut evenimente posibile dezvolta.
Selim Demir Esma vă avertizează să fie mai atent cu privire la. Există o persoană complet diferită, în Demir minte. Și de data asta, spre deosebire de aventuri anterioare, căsătoria este suficient de gravă pentru a gândi ...
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 10:05 am

Capitolul 4 Comunicat de presă ...

Conac ca popotelor Arhan ...

Behiye, Omar a fost forțat să mărturisească relație. Omar nega dovezile, deși există un important ... de data aceasta în mâinile Behiye'nin Ozan școală "bogat Arhan" joc, îl trage mai mult împotmolit. Ozan care au intrat acum un curs ireversibil, greșeli de noi dalacaktır. Jamal și capul Suzan'ın, fetițele vor fi probleme neașteptate la somn minciună acasă câini. Arhan Holdings Război Rece, firma franceza de cosmetice Selim endișelendirmiștir Teoman face interviuri. Selim palazlanmaktadır vultur lui Eyrie. Esma, Doe a fost o dată disperat pentru a vedea. Din moment ce aveți interdicții imobiliare Arhan, el a urmărit, de asemenea, noaptea căderea sa dragoste de la Istanbul. Dar surprize mari de așteptare pentru nopti AEVMP în Istanbul
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 10:06 am

Secțiunea 5 Comunicat de presă ...

Esma zile grele ...

Esma are o perioadă dificilă ... De fier și Birnur'un să ia decizia de căsătorie, a creat un Fond Arhan bombă. Behiye și Omar, bucuria de a fi casatoreasca fiii lor au trăit într-un mic Selim, consideră că beneficiile care deține mai Goyalılar'la apropiere de familie. Căsătoria știri Kozan a afectat profund familia sa. Vă că sunt nerabdare de așteptare pentru reacția fiicei lor, Suzanne și Gamal Olamadıklarından a intrat în.
Ozan, a avut în cele din urmă posibilitatea de a rămâne singur cu İpek'le. Acest timp este angajat pentru a explica faptele. Arhanlar, viitorul se reunesc pentru prima dată dünürleriyle oră geçirirlerken plăcute la cină aceeași seară, organele sunt neasteptate pentru noktalanacaktır. Luând în această Esma decizie dificilă, dar important va depăși ...
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 10:07 am

Capitolul 6 Comunicat de presă ...

Arhan imobiliare se confruntă cu o furtună ... Kozanlar'ı pentru o mare surpriza ...

Arhan Gales imobiliare experimentat. Omar și are Behiye punctul de rupere între corzi. Behiye ia valiza ta, va pleca conacul ... Esma părăsi casa pentru un internship. Am început să lucrez la fabrica de așteptare pentru vremuri grele ... Omar Selim Behiye'den apoi trebuie să explice misterul ramane. Ozan, a declarat Ipek, se află acum în afara controlului, a fost mutat la conacul. Mersul pe jos Ozan pe foc, de data asta kaçamayacaktır Suzan'dan ... ARC Holdings război escaladat, armele au fost luate. Încercarea de a stabili un parteneriat de succes pentru a descuraja francez Teoman Selim. Selim, Goya cosmetice discutarea știri, fac dificilă să scadă. Organisme sunt, standul Esma dorul, drumurile cad. Esma'ya la surpriză, au fost, de fapt, o mare surpriză îi așteaptă.
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 10:08 am

Capitolul 7 Comunicat de presă ...

Ce să se aștepte Esma?

Familia Kozan încearcă să vindece rănile după accident. Unitate de Suzanne și Gamal îngrijire intensivă flori încercarea de a obține trecut ruga de douăzeci și patru de ore sunt critice.
Arhanlar'da confruntă, de asemenea, vremuri grele. Omar înțelege angajamentul său de a Behiye'nin divorț neajutorat. De fier, în familia de aceste evoluții vor fi ultimul care afla. În contrast cu Selim nu va acoperi ceea ce se întâmplă la toate cu sânge rece. Hande, respiratia ARC primește, de asemenea, disperarea tatălui său și răzvrătirea. Surpriză Selim vizita la surprinderea lui. Arhanlar'daki de Goyalılar monitorizat cu nerabdare evoluțiile. Eliminarea cont pentru a cere Birnur'un Demir, Demir extrage ofensat. Fabrica Esma, conștienți de accident familiei ei, își continuă stagiul. Conferința de presă ARC promovarea noului parteneriat cosmetice, Esma este insarcinata pentru evoluții neașteptate.
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 10:13 am

8 Comunicat de presă secțiunea ...

Esma, fascinat de frumusețea tot spectacolul de moda mulțimii. Selim, Esma a recunoscut și confuz. Fier și răcoros, acest manechinului nu a recunoscut. Omar, Behiye'yle să vină din nou împreună. Dar Behiye, stabilit într-o casă nouă și de instituire a unei noi ordini. Umar tulburări crește. Ozan Ipek pierdut din cauza află condus la o încercare frenetică de a câștiga înapoi inimile. Jamal, toate cheltuielile plătite după accident, dar nu sunt bani pentru a repara masina. Acești bani vor trebui să opteze pentru întuneric pentru a găsi modalități. Între fier și Birnur se topește gheața. Scopul pentru butonul este apăsat. Arhan conac, precum și toate părțile implicate în aprilie, va găzdui unul dintre cele mulți oaspeți. Chiar dacă acestea sunt neinvitat! ..
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 10:14 am

9 Comunicat de presă secțiunea ...

Jamal, un fel de datorie pentru a aduna cele mai multe, în fiecare zi un pic mai prins în sus, în colț. Starea de tulburare din ultimele zile ale soțului lui Susan, gura cautati, dar Jamal nu este un secret de ser da. Tatăl Total primejdie lui Asma învățat mai devreme, Arc a refuzat să accepte locuri de muncă începe. Omar, Behiye'ye-l pentru a curăța actul său să urmeze pas cu pas, evaluează fiecare oportunitate. Insigna Marilyn după Selim sa vizită surpriză veni împreună, găsiți oportunitatea de a spune cereri. De data aceasta, Selim, va trebui să facă concesii. Rezultatul Ozan a performanței scena, İpek'le găsește primul meci de posibilitatea de a învăța. Esma Arc va începe să se simtă diferența din prima zi de lucru ...
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 11:01 am

10 Comunicat de presă secțiunea ...

Fetele, ajutor Gamal rulează ...
Esma holding surprize ...

Jamal bântuit de un fel de intrare într-o mlaștină de datorii, pentru a primi un pic confortabil, fetele respirabile yetișmesiyle veni la salvare.
Behiye, împotriva Omar a început să se înmoaie. Omar această oportunitate din nou, pentru a câștiga inimile soției sale îl face o surpriză.
Susan, yoracağını soțul ei nu știu ce la epuizare, în ultimele zile. Cele două femei care au venit să-l viziteze în acest moment exact ce să facă în fața unei cereri neașteptate surprins.
Teoman suspecți Hande'den a început să lucreze holdingte manieră de sus în jos, o tânără începe să observe.
Selim, după apropierea Demir stagiu cu diferite destul de Esma este preocupat cu problemele de logodnica lui. Parte pentru a sărbători succesul compania de cosmetice, va crea posibilitatea de Selim să intervină în situația ...

Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 11:05 am

11.Bölüm Comunicat de presă ...

Esma Arhan frații ecou dans al progresului său ...
Creșterea tensiunii între benign și de Fier ...
Având un atu în mâinile Teoman importante ....

Esma, Arhan frații dans care ecoul ARC continuă. Creșterea tensiunii între benign și fier, ea este mai mult decât cotă echitabilă din toată lumea șocuri. Birnur, Demir a declarat că daunele și lentă în atitudinea.
Pe de altă parte, cu experiență în mișcare la zi Kozan familie. Necati, dă viteza de încercări de a fura inimile Cicek .... Ozan, sub influența prietenilor săi mor, în scopul de a fi mai aproape de İpek'le îl invită acasă. Această invitație noktalanacaktır în mod neașteptat .... Certuri între frați Arhan care beneficiază cel mai mult Teoman, lupta pentru putere a intrat in posesia unei arme se poate muta pietre. Există un atu puternic în mâinile Selim împotriva Arhan acum. Și nu voi ezita să folosească, dacă este necesar.
__________________
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 11:06 am

12.Bölüm Comunicat de presă ...

Calmul dinaintea furtunii Arhanlar'da

Teoman Selim amenințare, familia, linistea sufleteasca, forțând un profil de cuib de vultur. Amenințarea unui conac puse împreună oameni Arhan, Behiye'nin în casă și Hande'yi Behiye bulușturacaktır.
Esma este avansează zi de zi și de prietenie Demir. Birnur nu încetini să reacționeze. De fier, de data aceasta va fi între două femei.
Kozan este într-adevăr aruncat în familia merge. Flori aranjat pentru viitor. Esma, căsătoria surorii ei a fost într-adevăr încercarea de a afla dacă sunteți gata. Există într-adevăr iubirea dintre Necati?
Nebile și Teoman a fost invitat să compromită, răbdare, çatlattıkları piesă învață la sfârșitul lui Omar ținut secret timp de mulți ani. Această întâlnire de familie, toată lumea va provoca mișcarea profundă.
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 11:06 am

13.Bölüm Comunicat de presă ...

Arhanlar vin din nou împreună! Ținând jocul a reluat ...
Și eu recunosc pentru a surprinde Demir Esma'ya ...

Alessio Teoman trase, de așteptare pentru Behiye'nin constienti de conferinta de presa, această mișcare a mamei lui Selim, a re-solduri. Joacă se va relua, Selim Arc vultur va conduce slot.
Relațiile de fier și Birnur'un a devenit de nesuportat. Vino împreună pentru a discuta despre o rară, chiar și în vremuri nu sunt lente.
Viața de familie Kozan, salariul primul Esma au primit daruri, și apariția unui lucru Suzan'ın unul cu Gamal Suzan'dan pentru a ascunde culoarea și pedeapsa.
Selim pregătit în secret o petrecere surpriza de ziua lui, dar, de asemenea, va Esma'ya mărturisirea Demir va asista la noi evoluții în surpriză ...
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 11:07 am

14 Departamentul Comunicat de presă ...

Din intrus ziua ...
Apropierea periculoasă între Asma și de Fier ...

Selim, un oaspete neinvitat la ceea ce a fost ziua de naștere a surprins. Această femeie a ieșit din cortinei cețos al trecutului, coajă de sângerare rana conecteaza din nou.
Behiye'nin au pace de spirit în rotație a conacului. Bucătăria sarılmıșken din nou la patru maini de lucru, Behiye'ye în bucătărie pentru a face o surpriza Omar a le confunda.
Esma început să se întâlnească mai des și fier. Nimic nu Demir ochii intruzive, Esma nervos.
Ozan Ipek și relații, de la începutul anului școlar în pericol din cauza unui ghinion. Ceea ce ei au fost două familii tinere sunt surprinși de către administrația școlii a sunat.
Convergență Kozan și fier de Esma a început din nou deranjeze familia lui. Răspunsul Gamal va fi mai puternică decât oricând de data asta.
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 11:08 am

15.Bölüm Comunicat de presă ...

Zile furtunoase ...

Mama lui Asma și tatăl l-au tratat pentru regretabilă, dar, în ciuda tuturor necazurilor cu care se confruntă Demir poate opri să fim împreună.
Omar, recent, a început să audă numele Șeref'ten fost deseori deranjat.
Behiye loc ultima dus la îndrumarea Seref lase deoparte toate celelalte preocupări este o descoperire nouă.
Selim, Aylin'le lui relație instabilă inconfortabil. Standul ARC pe partea de sus a soldului güçken așa că acum viața ei privată este agitat.
Jamal și interesul Susan la copii alte așteptare pe de o parte, temându-se pentru Esma. Flori și Necati accelerat bine pregătirile pentru căsătorie. Ozan Ipek, tatăl a ceea ce a fost surprins atunci când vei ajunge la școală. Relația lui olayalara aceste furtuni va determina care ar surprinde întreaga familie.
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 11:08 am

16 Comunicat de presă secțiunea ...


Demir decizia de a diviza ... Selim circulă printre norii negri ...
Cemal Bey, Omar avertisment ascuțit ... Și Cicek nunta frenezie ...



Arhan imobiliare Stormy Meteo Afisari ...


Fier, vizitați decizia spitalului declară că inelul de separare aduce Birnur'a. Selim circulă pe nori negri. Pe de o parte, încercarea de a obține în jurul valorii de confuzia cauzată de Demir, un prieten bun, pe de altă parte, brațul drept a început să se agită prietenie cu Zaharia.
Behiye, Da converge cu fiecare zi ce trece mai mult și mai mult. Această situație nu a scăpa de ochii müdüresinin internațional, Behiye müdüreden primeste o oferta de a refuza. Conac Ipek cu tatăl său de la poliție, Omar a fost inconfortabil. Această condiție raportează Cemal brusc. Jamal, azarlanmaktan vechi foarte rupt, Suzan'la planurile de pensii a început. Dar frenezie nunta uita totul. Çatmıștır acum vin la ziua nuntii. În timp ce graba de Necati în creștere furie ca un predictor al voinței.
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 11:08 am

17.Bölüm Comunicat de presă ...

Esma față în față cu realitatea ....

Separarea consiliului de familie a decis Demir Arhanların mutat. Demir Omer și reactive Behiye. În ciuda tuturor reacțiilor de fier și insistă asupra faptului că decizia nu este intenția de a face concesii.
Zaharia ARC va demisiona. Selim, el își dă seama greșeala lui, că prietenul tău, trebuie să se împace.
Behiye, Aisha Umar atunci când ideea de adoptare a întâlni o reacție neașteptată. Prea stricte în această privință Omar.
Suzanne și întrebări Gamal Necati de nunta cu privire la oboseala a început să apară în capul lor când se vor întoarce la casele lor.
Selim, Esma față, el trebuie să termine relația dintre interesul Demir, și de această dată este foarte greu de spus.
Esma, un milion de dolari este pronuntat sentiment de această arenă mare, în urma calea doar o fetiță. Și acum faptele în fața va începe într-un accident.
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 11:09 am

18.Bölüm Comunicat de presă ...


Probleme Kozanlar'da nu se opresc, de așteptare pentru noi decizii Arhanlar'ı ...
Esma, Selim se confrunta cu mânia ...


Esma se angajează să explice relația dintre Demir de familie. În primul rând, discutați cu Cicek, așa Esma, atunci când, în fața părinților săi, sora lui l-ar putea sprijini.
Cicek Necati îndoieli cu privire la continuarea. Ozan, resentimente fata de familia sa să nu am încredere în el. Çıkıșması întors mai devreme de la școală o zi, mama ei ar fi ultima picătură.
Fier, copiii Birnur'u să renunțe la eforturile sale de a convinge. Birnur, copilul își dă seama lumea se angajează să Demir motive.
Selim, Zaharia reușește să re-Arc de rotație. Dar nu face un punct de distracție Teoman în această privință. Selim așağılayacağını düșünenen Teoman, el va primi cota sa de nerv. Behiye, Helen și-a dat decizia finală cu privire, în ciuda excepției de Omar în mișcare.
Familia lui Esma pentru a fi autentificat de Fier rahatlamıșken cauză, în fața benigne, cuvintele îl va șoca.
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 11:10 am

19 Comunicat de presă secțiunea ...

Și pandemonium izbucnit ...

Selim, situații dificile pot fi eliminate în mod continuu de către familie. Demir, capul vieții de afaceri dificil atunci când introduceți o parte, ele, pe de altă parte, întoarcerea de coridoare Arc Omar Arhan'ın confuze ale companiei.
Sarcina Birnur'un, simțind conacul se joaca peste tot locul. La această știre proprietarii de Arhanları conac organismele Esma trebuie să fie profund miscata. Demir Arhanlar'ın au acum nici o intenție de a tolera mai mult. Asma nu este știu ce să fac. Fier nu intenționează să prezinte Birnur'a cu ușurință. Deși familia lui, în fața tuturor rezistenței.
Organismele sunt neajutorați. Ce Esma'ya kızabiliyorlar, și nici nu Arhanlar'ın capabil să prezică răspunsul.
Găsiți un moment dificil pentru toată lumea. Arhan de ședere, în spatele zidurilor înalte, zguduită de violente decât oricând înainte.
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 11:10 am

20.Bölüm Comunicat de presă ...

Zile furtunoase ...

De fier ca un consiliu de familie a luat decizia după lungă tăcere vine peste. Modificarea direcția vânturilor care bat dinspre decizia de conac.

Arc neliniște Omar adus înapoi este în curs de desfășurare, Selim joc concurenții pantof a început. Pro-săraci decalaj Teoman vărul, Selim a început împotriva fronturile neașteptate vor lua primii pași ai unei colaborări.

Organismele sunt în incertitudinile bocalamaktadırlar. Jamal si Susan urmareste o mișcare și construirea o viață nouă, Ozan, și vise de viitor stabilește İpek'le. Primejdie floare de familie pe care o aiba atât de greu în timp ce lua o reticente, dar Necati, face căsătoria mai mult mizerabil cu fiecare zi ce trece.

Viata Esma a fost întoarsă cu susul în jos, în timp ce planurile de a începe peste tot din nou, să îndeplinească ofertele Demir. Fier Esma'ya explica decizia acestei reuniuni.
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 11:12 am

21.Bölüm Comunicat de presă ...

Fierul este obtinerea căsătorit ....


Demir ia toate pregătirile pentru un conac nunta. El a decis să căsătorie, deși există îndoieli cu privire la Arhanlar'ın sa fii.

Esma expuse la conacul de a vedea părinții ei, care doresc să vorbească cu el în fața Doe găsește.

Mareele de flori și Necati în curs de desfășurare, Kozanlar'ın Necati reflectă slab într-o vizită neașteptată. Flower Power în aceste zile dificile este doar Esma'dan.

Cercetarea Sürdürdükçe între benign și fișierele Zaharia ARC va interfera cu activitatea în mod neașteptat.
__________________
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 11:13 am

22.Bölüm Comunicat de presă ...

Fișiere secrete ascunse ARC .....

Selim și să ajungă la o cercetare critică Zaharia punct. Link-uri ascunse și relațiile încep să apară în fața lor, în întuneric. Aceste link-uri trec numele în cântec.
Birnur, tensionat și neliniștit petrece primele zile ale căsătoriei. Demir nesimțire și a atins tensiunea ei prea mult este reflectată în toate conac.
Pierderea Behiye'nin de cercei la un moment dat, toți ochii vor fi date la Tatyana'ya de numerar legat în ultimele zile. Dar Omar, suspectează altcineva.
Suzan, piept o diferență de masă. Grijile. Neliniște Gamal Soția lui îl vor găsi. Decide să meargă la medic pentru a afla starea imediat.
Cicek, care a avut o perioadă dificilă încercarea de a sprijini Asma pe de o parte, ei trebuie să treacă un examen dificil, pregătirea pentru absolvire. Acest examen va deschide porțile pentru ei neașteptată ....
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitimeVin Sept 07, 2012 11:14 am

23.Bölüm Comunicat de presă ...

Zile tensionate Kozanlar'ın ....

Esma, universitate, locul de muncă a început încă, vestea bolii mamei sale distruse. Subminează profund Kozanlar'ı boala Suzan'ın. Asteptat cu nerabdare pentru rezultatele testelor.
Așa cum a făcut foarte mult rău ceea ce sa întâmplat, dar cumva am încercat să ajungă la Çiçek curaj toplayamamaktadır.
Helen, în curând să fie concediat cumva secret cred, este împărțit în conac. El începe să caute fetița plecat Behiye oriunde dracu '. Omar vede această situație ca un criminal unic.
Fier și Birnur sunt pregătite să-și petreacă timp împreună pentru prima dată după căsătorie. Dar va fi o surpriza supărat toate planurile.
Zaharia a Lituaniei pentru studiu, a obținut rezultate semnificative. Fișiere ascunse ARC a fost rezolvată. Selim nu mai am timp pentru a lua decizii importante. Indiferent de ceea ce costul .... ?!
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali Empty
MesajSubiect: Re: Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali   Poveste  de la Instambul - Bin Istambul masali I_icon_minitime

Sus In jos
 
Poveste de la Instambul - Bin Istambul masali
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bir istanbul masalı -Poveste de la Istambul
» FEMEIA "ETERNA POVESTE "
»  Samanyolu -O poveste de dragoste
» Poveste de familie(Yaprak dökümü)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LIFESTYLE FORUM :: LIFESTYLE CINEMA :: SERIALE (TURCESTI ,LATINO ,INDIENE ,etc.) -SERIALS :: REZUMATE SERIALE TURCESTI-
Mergi direct la: