LIFESTYLE FORUM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Iubesti sportul,serialele,vrei sa afli noutati,atunci vino in lumea noastra
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Cafea, ceai si voie buna !
Astrologie: Cum satisfaci nativii zodiacului - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Apr 02, 2016 12:12 am Scris de Ninnet

» LA MULTI ANI !!!!
Astrologie: Cum satisfaci nativii zodiacului - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iun 29, 2014 5:00 am Scris de elena50

» BUUUNA!!!!!!!!!!!
Astrologie: Cum satisfaci nativii zodiacului - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Dec 29, 2013 1:07 am Scris de Denta

» Sa ne amuzam
Astrologie: Cum satisfaci nativii zodiacului - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:53 am Scris de ely60

» Bancuri tari
Astrologie: Cum satisfaci nativii zodiacului - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:41 am Scris de ely60

» FEMEIA "ETERNA POVESTE "
Astrologie: Cum satisfaci nativii zodiacului - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:30 am Scris de ely60

» Unghii: tendinte si modele
Astrologie: Cum satisfaci nativii zodiacului - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:17 am Scris de ely60

» PROPUNERI, PARERI, SONDAJE
Astrologie: Cum satisfaci nativii zodiacului - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 2:43 am Scris de ely60

» GIF-URI
Astrologie: Cum satisfaci nativii zodiacului - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 2:37 am Scris de ely60


 

 Astrologie: Cum satisfaci nativii zodiacului

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Astrologie: Cum satisfaci nativii zodiacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Astrologie: Cum satisfaci nativii zodiacului   Astrologie: Cum satisfaci nativii zodiacului - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Ian 25, 2012 11:49 am

Secretul sarutului in functie de astre
Astrologie: Cum satisfaci nativii zodiacului - Pagina 2 Secretul-sarutului-in-functie-de-astre_350

ecul: sarutul sau poate fi atat de plin de pasiune si dorinta incat isi va nauci propriul partener facandu-i sangele sa fiarba in vene.

Taurul: ofere saruturi lungi in care parca pune o parte din emotiile ce ii strabat inima, care sunt foarte profunde si memorabile.

Gemeni: este ca un spiridus, are saruturi presarate cu zambete si joculete si chiar cu observatii pline de umor reusind si isi ispiteasca si mai tare partenerul, provocandu-l sa il cucereasca.

Racul: are un sarut tandru, gingas care de fiecare data parca tanjeste la mai mult, care iti cere sa oferi totul sau nimic.

Leu: poate fi aproape salbatic atunci cand este dominat de dorinta, musca fie cu dintii, fie doar cu buzele si ii place sa guste si sa simta fiecare particica, sa te faca sa vibrezi.

Fecioara: cand te astepti mai putin, te loveste cu cate un sarut, acestea putand fi imprevizibile, subtile, dulci.

Balanta: cand saruta te simti ca si cum nu ar vrea sa iti mai dea niciodata drumul, incarcat cu atata adrenalina incat uneori ai impresia ca face dragoste cu tine doar cu un sarut.

Scorpion: saruta lent si se bucura de fiecare senzatie, nu se grabeste, pentru ca orice sarut este important si uneori prin doar un sarut acesta exprima tot ceea ce simte pentru persoana respectiva.

Sagetator: saruturile sunt spontane, vulcanice, ca o lava fierbinte ce iti starneste fiecare simt animalic din tine.

Capricorn: sunt intense si mereu acompaniate cu niste maini obraznice care umbla peste tot.

Varsator: saruturile sunt pline de viata, puternice, aproape ca si cum ar vrea sa supuna persoana pe care o saruta.

Pesti: saruturile sale sunt acompaniate de priviri intense, sunt saruturi incarcate energetic foarte puternic care te mentin parca sub o vraja electrizanta.
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Astrologie: Cum satisfaci nativii zodiacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Astrologie: Cum satisfaci nativii zodiacului   Astrologie: Cum satisfaci nativii zodiacului - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Ian 25, 2012 11:50 am

Spune-mi ce zodie esti... ca sa iti spun cum saruti


Berbec: te bucuri din plin de fiecare atingere, iar sarutul frantuzesc este cel care te tenteaza cel mai mult.

Taur: plina de pasiune, obraznica si nu putine sunt momentele in care musti buzele celuilalt doar ca sa-i arati ca iti apartine.

Gemeni: ii plac saruturile lungi, nu se grabeste, deoarece considera ca prin sarut iti exprimi iubirea fata de celalalt.

Rac: are o atingere delicata, nu se repede asupra buzelor, ii place sa fie starnita si cucerita de partener.

Leu: tandru si senzual, nu te lasa sa ii scapi daca a pus mana pe tine pana nu se satura, problema este ca dupa ce se satura, tu ramai doar cu dorinta.

Fecioara: nu trebuie sa judeci o carte dupa coperta, este foarte deschisa, nu se lasa inhibata, de aceea se bucura din plin de moment si, in unele situatii, chiar saruta foarte salbatic deoarece vrea sa-si scoata partenerul din minti.

Balanta: ofera saruturi spontane, cand te astepti mai putin te inhata si, prin fiecare sarut, parca iti face o promisiune, ca va fi mereu numai si numai a ta.

Scorpion: pe cat de mult ii plac saruturile lungi pe atat de mult le apreciaza si pe cele scurte, iar sarutul ii este tot timpul influentat de starea sa de moment, daca e nervoasa va saruta scurt si la obiect, dar daca e bine dispusa atunci nu mai scapi din bratele ei.

Sagetator: ii place sa sarute mult, nu se multumeste cu un pupic si atat, cu cat mai multe cu atat mai bune si mai interesante, ii place sa exploreze.

Capricorn: cand saruta alunga alunga tot ce ii impovareaza umerii si se concentreaza doar pe acel moment si ofera la fel de mult cat primeste.

Varsator: profita de orice sansa de a obtine un sarut ca la carte de la partener, se foloseste si de mici trucuri pentru a starni focul tot mai mult.

Pestii: sunt romantici, de aceea si sarutul lor ar putea fi descris ca fiind sarutul din filmele de cinematograf, care te rapeste din scaun si te face pentru o fractiune de secunda sa-ti doresti sa te afli tu in rolul principal.
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
 
Astrologie: Cum satisfaci nativii zodiacului
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LIFESTYLE FORUM :: SEX, CONFESIUNI SI SECRETE :: NATIVII ZODIACULUI-
Mergi direct la: