LIFESTYLE FORUM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Iubesti sportul,serialele,vrei sa afli noutati,atunci vino in lumea noastra
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Cafea, ceai si voie buna !
  Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Apr 02, 2016 12:12 am Scris de Ninnet

» LA MULTI ANI !!!!
  Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iun 29, 2014 5:00 am Scris de elena50

» BUUUNA!!!!!!!!!!!
  Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Dec 29, 2013 1:07 am Scris de Denta

» Sa ne amuzam
  Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:53 am Scris de ely60

» Bancuri tari
  Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:41 am Scris de ely60

» FEMEIA "ETERNA POVESTE "
  Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:30 am Scris de ely60

» Unghii: tendinte si modele
  Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:17 am Scris de ely60

» PROPUNERI, PARERI, SONDAJE
  Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 2:43 am Scris de ely60

» GIF-URI
  Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 2:37 am Scris de ely60


 

  Lale Devri

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Feb 22, 2012 11:23 am

  Lale  Devri - Pagina 2 S4jm0eodk4zddo4m  Lale  Devri - Pagina 2 1298551412_22_Emina-Sandal-2


Ultima editare efectuata de catre Denta in Dum Mar 25, 2012 12:01 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Feb 22, 2012 11:24 am

  Lale  Devri - Pagina 2 Xu45do1x78gpd51x  Lale  Devri - Pagina 2 Untitled413147926cc14777f7eby


Ultima editare efectuata de catre Denta in Dum Mar 25, 2012 12:14 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Feb 22, 2012 11:24 am

  Lale  Devri - Pagina 2 Aifov1l49o91949v  Lale  Devri - Pagina 2 Emina%202_0


Ultima editare efectuata de catre Denta in Dum Mar 25, 2012 12:12 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Feb 22, 2012 11:24 am

  Lale  Devri - Pagina 2 9dmbief0aoicibf9  Lale  Devri - Pagina 2 Untitled242167dc595167d370fby


Ultima editare efectuata de catre Denta in Dum Mar 25, 2012 12:13 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 11:55 am

  Lale  Devri - Pagina 2 Ld_1_11
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:15 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 Eminasandal
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:17 pm

Da, nu a fost niciodată făcut înainte de a astfel de nebunie ... Da, aceasta este prima am fost nebun şi, de asemenea, foarte bucuros ca am facut. Era lalea în setul de secvenţe au fost cele mai populare de sezon, şi Emina Sandal'ı Tolgahan încolţit numărul de afară, şi au fost rolurile şi Metoda de interviu cu Eric Morris a dat pentru prima dată în istorie ... Deci, la întrebările mele a răspuns ca Sycamore şi lalele. Să vedem ce se va întâmpla mai târziu în matrice?
"Perioada Tulip", în noul sezon a emisiunii va fi printre serie foarte ambiţios de hit-uri noi. De fapt, este de asemenea posibil pentru a vedea ca povestea din zilele Romeo & Julieta. Deoarece cele două familii să fie total diferite, în mijlocul copiilor lor, încă mai au o dragoste mare. Tolgahan poveste, anatolian, tradiţional, recent sosit în Kayseri la Istanbul, care se va merge foarte bine, şi anume transferul de familie de lalea în Ilgaz, Emina este de la Istanbul, înrădăcinată în nobilă, dar săracă în drum spre muncă, familie, copii Taşkıran pragul falimentului. Accelera de caractere, de exemplu, paltin, şi căile de Lale, simbolizând sfârşitul unui tabel în vânzarea de Taşkıran familiei are loc. Lalea, persoanele cele mai iubite din viata s-au pierdut locul de muncă cel mai valoros de arta de la casa de licitaţie în timpul vânzare. Planul de lucru menţionat anterior nu poate fi receptorul cel mai puternic ... Cele două trasee se intersectează, şi în faţa de o poveste de dragoste. Această iubire pentru ambele dintre ele nu va fi înconjurat de o grădină de trandafiri, şi la căderea de ori, dar drumul va continua să fie ridicată ...
Să ne vină cu Tulip noastră şi drumurile Sycamore învecina intersecţia de litoral misafirleriydik Kanlıca'daki zi ... săptămâna trecută. Deci ... Tulip şi ruinele unei case, care simbolizează dragostea yalıyken Cinar revizuit şi sa transformat într-un conac conac magnific, un set de special pregătit în acea zi. Emina şi Tolgahan, a intrat în conac, cu propria identitate şi hainele, înfăşurat în rolurile pe care le joacă într-un timp scurt, costume şi plimbaţi-vă, a început să o experienţă reală de viaţă personalităţi, uitând caracterele din matrice. Tolgahan, Turcia pentru a fi un jucător de succes de a fi abandonat de frumusete, Emina, Serbia este cel mai mare soţia Popstar au uitat ... Ele sunt frumoase şi Mustafa Cinar, şi Lale'ydiler Sandal'ın acum. Ne-a invitat la casele lor, casele lor şi trataţi-l, cu care se confruntă reciproc cu dragoste, pasiune, sclavi, doi iubiti tineri nebuneşte. Ideea de a face acest interviu cu Eric Metoda Morris a fost la acel moment, în mintea noastră ... Emina'yı Tolgahan'ı pentru că ... am cunoscut foarte bine, şi Cinar Tulip se bucură de recunoaştere pentru toţi dintre noi ar fi fost o experienţă extraordinară. Acest interviu ne-a dat o sansa incredibila de a se apuca de treabă o lume de vis ... Şi, desigur, cu deplină patru Metoda de ore de Morris a reuşit să caractere fără vreodată Sayışman'a Tolgahan Emina şi Sandal ...
În cazul în care veţi vedea unii pe alţii mai întâi?
Cinar Ilgaz (Tolgahan conta out): Lale pentru prima dată, de familie, "Trainer Testoasa" de masă a văzut în timpul vânzare. Tabelul a fost de aproximativ valoarea vrem sa fie cu familia. M-am dus la licitaţie de vânzare. Mine, pentru a arăta în sus şi să ia de pe sala de licitatie, am văzut o fată foarte drăguţă, în faţa a tabelului. Uită-te la o masă, ea a crezut, nu ştiu, a leşinat, şi i-am luat mîngîietor, sa mutat, şi am ajutat ayılmasına.
Deci, de ce a leşinat Lale în acea zi?
Lalea Taşkıran (Emina Sandal): Familia mea a avut probleme financiare. Un an în urmă pe tatăl meu, după el însuşi ucis, a început să treacă pe vremuri grele financiar. Totul în viaţa mea a fost tatăl meu, exemplul meu favorit de oameni care am fost. El este şeyimdi meu tot. El a oprit atunci când a murit viaţa mea. Mama mea, fratele meu şi sora mea nu au fost atât de aproape de mine, tatal meu nu. Pentru familia mea, tatăl meu a însemnat. După ce a murit nu am putut deloc fericit, în fiecare zi a trecut cu regret. Îmi pare rău că nu pot spune ceilalţi membri ai familiei mele la fel de mult ca mine ... Tatăl meu sa sinucis un an mai târziu, care aparţine familiei noastre, am adus în tabelul de mai valoros de vânzare. Pentru că am început să se scufunde. Inchiderea Yalımıza venit, eşyalarımıza confiscate. A ajuns la punctul de a pierde reputaţia noastră ... din cauza datoriilor pe tot parcursul vieţii noastre, noi nu am vazut ca partea de jos care. Fain a trebuit să vândă tabel ... dar ştiţi, nimeni nu a venit pentru vânzare de masă de la părinţii mei în acea zi, nici mama, nici fraţii mei. Acolo, în faţa de masă, şi trăim numai în zilele bune şi rele cusute de rămas bun, am fost singur. Tatăl meu sa împuşcat în faţa de masă, sângele este încă depăşită, şi am avut de a vinde relicva cea mai preţioasă din spate ultima ramasa de la a fi ... El a fost de a face ceea ce mama mea şi sora mea crezi? Güneşleniyorlardı la piscina! În faţa de masă, cu intensitatea de aceste sentimente vin şi Cinar ayılmamı fenalaştım m-au ajutat, prin mutarea. Seminte de dragostea noastră pentru prima dată când am fost în acea zi.
Kurtarıcını deschide ochii, ai vedea că?
Lale: Da, aceasta este o modalitate de ...
Paltin: Ei bine, a fost dragoste la prima vedere pentru mine. Dar eu nu cred că Lale a fost în dragoste cu mine în acel moment.
Lalea: Adevărat. Place să cred că l-am plăcut, dar el nu a fost în procesul-verbal. Cel mai valoros lucru care aparţine familia mea, din cauza lipsei de bani şi am vândut, chiar şi şeful de tristetea de a pierde edemezken tatal meu, am avut de a se confrunta cu o bine. Gandeste-te de ea, şi ochiul tău atunci când te afli culcat pe o canapea in fata unui om străin în picioare. Nu am putut înţelege chiar că. Uitîndu-se în ochii mei permanent om foarte frumos in fata de mine, dar sentimentul meu numai de cap cu care se confruntă karışıklığıydı. Bayıldığımı spune-mi totul, acestea vor fi sugerând. La acel moment, chiar şi în numele a omului pe care-am cunoscut la Cinar, mintea mea poate că el ar putea fi avut pentru o secunda, dar aceasta nu era absolut sigur ...
Cinar, ai fost un tabel. Lale cum a reacţionat să înveţe?
Plane: Cred că mă ura pentru moment. Toate de un comportament schimbat brusc. Foarte trist, pentru că el a căzut de la ochii omului care a luat ceva foarte valoros.
Aceasta este o relaţie de dragoste adevărată, cu dimensiunea de moment, rece şi rău şi apoi cum te-ai muta?
Plane: întâlnirea următoare, am fost de masă görmemle după ce a primit vestea a ziarului. Taşkıran'ın Lale Kemal ştia că fiica ei. Şi moartea lui Kemal Bey, mi-a scuturat ca o multime de oameni. Pentru că el, un om respectat în lumea afacerilor. El deţine cel mai mare rival al unchiului meu, în acelaşi timp am început să Necip. Ei doar nu ar putea ajuta pe care am primit în ofertă mulţumirile noastre, ne-am trezit pentru a ataca de afaceri foarte mare într-un an. Dar asta nu a contat pentru mine ... Deci, cine e fiica de Joanna "e bla bla ... am văzut ceva în el un mult mai mare, stiri mult mai enervant al unui mare emoţie să văd că ... Monitorul Oficial, üzüleceğini gândire pentru a găsi un loc am sunat telefonul ei. Am vrut să corecteze situaţia, dar el a cedat la mine. Bodrum şi a plecat împreună cu fratele său a învăţat să asculte la cap. L-am găsit să merg în spatele acolo. Geçirirlerken timp la plajă, am văzut numele câinelui ei, am aflat mai târziu că spuma. Înainte de am Köpük'ü, Lale ... apoi a venit pe la noi si a inceput sa vorbeasca. Aş dori să vorbesc cu el, spunându-mi-a cerut afară. Am pregătit opinia mea, pentru că au vrut să-i arate ceva special, si a fost de acord. Dar am aflat mai târziu că cele două mese festive, au acceptat să mă certa.
Afaceri părea atât de greşit, cum să se căsătorească cu fata-am convins că eşti în dragoste?
Yelkenlimle l-au dus într-un sat din Bodrum, care sunt familiarizaţi. În mod normal, mi-ar ajuta ... ... nu este un sat de Mazi mâncat împreună în sat.
Este partea umană, am văzut atât de Cinar?
Tulip: De fapt, acest lucru nu mi-a fost sedus. A căzut în dragoste cu el, da. Deoarece mai mult ca tatăl meu. Una dintre prima dată în viaţa mea, tatăl meu mi-a spus, "Laleaua", a spus el ... m-am simtit ca mi-am găsit pe tatăl meu din nou, un sentiment de încredere cu el ... El a crezut niciodată că yakalayamayacağımı.
Avion: eu nu as numi-l Lalem, foarte impresionat de el. Taşıdığımızı mai mult privit ca tatăl său şi spune că aceleaşi caracteristici umane. Eu mereu spun ca ma afectat. Am simtit ca Dumnezeu a făcut în faţa tatălui său din nou ...
Cum pot convinge să se căsătorească cu avionul?
Lale: în special prin plasarea împotriva o mulţime, apoi m-am oprit. Sentimente, nu usor de exportat, dar vuramam biriyimdir, adică nu neapărat unul foarte simplu. Planul I-am dat eu prima dată în viaţa mea.
Plane: Noi, familiile importante ale copiilor. Pentru a fi foarte bogat, mai mare putere de sancţiune. Lale ridicat nici o nuntă, fără a spune ea. Într-o dimineaţă am deschis ochii, a avut o nunta pe oglinda ... m-am oferit să se căsătorească cu ea acolo.
Tulip: Acum ... desigur, am acceptat un moment foarte special şi frumos.
Ştiaţi că atunci când a decis să se căsătorească cu antagonismul dintre familii?
Plan: În acel moment, noi nu ştiam.
Lalea: Ei bine, am ştiut ... Cinar, deoarece, primele flori trimis la casa mea, mama mea, nu, treaba ta, el mi-a spus că familiile ţărăneşti.
Plane: ce vorbesc despre nu este. Desigur, nu vă place reciproc, cele două familii care cunosc poziţia celuilalt. Dar eu, atitudinea de familia mea nu am cunoscut familia lui ... Acum, singurul lucru pe care ştim, familiile noastre nu sunt statut egal socială ...
Lalea: o fată ca ea, în familia mea, familia mea nu vrea un om ca el, deci ... asta pentru sigur.
Plane: Eu nu ştiu despre el primul. Deoarece familia mea, s-au căsătorit cu el, nici că nu ştiam cu ce Tulip.
Cinar, cum aţi îndrăznit să dea o astfel de decizie, fără permisiunea familiei? Gandit niciodata de ce s-ar putea întâmpla?
Plane: Eu sunt un om care îi place să trăiască cu sentimentele mele. Orice se poate intampla. Dar ceea ce spun este familia mea, aş. Sunt sigur acum. Cum Şapte ...
Lale: Niciodata nu am simtit ca fac parte din familia mea. După ce tatăl meu a murit, familia este de peste pentru mine. Eu sunt fiica tatălui meu. Îmi place mama mea şi fraţii mei, dar niciodata nu am vazut eu ca ei. A fost ca un pietre pietricele în alb între familie negru. Nimeni nu a vrut să scape de ea acum ... am gasit Cinar, de asemenea, nu a fost de gând să întreb. Am găsit pe cineva pot să se bazeze pe şi a căzut în dragoste cu atât ...
Cum familia ta ar dori sa fie unul din avion?
Sycamore: yaptırabilecekleri deţine ceea ce spun, mai mult de Anatolia, Kayseri, poate ar fi preferat o fată. La acelaşi statut social, în funcţie de aceleaşi tradiţii, dar ştiam că ei au vrut o mireasa conservatoare. După care în faţa de mine ... Dar am simţit că, chiar şi în cazuri de a urmări ceva. Abilităţi este convins că eu cred, ştiu, sunt părinţii mei au vrut să mă căsătoresc şi nu a ezitat să se căsătorească pentru că eu cred că Lale seveceklerini.
Ce ati dori sa faceti impreuna?
Plane: Ne place să gătesc împreună. De fapt, nu mult, dar este un lucru eu am dus la bucătărie a face cina, chiar şi o mulţime de distractiv de a petrece timp cu el.
Tulip: Sailing faci ...
Paltin: Da, amândoi am yelkenciyiz. Ne iubim cu mare să fie deschis.
Lale: Eu, privirea mea tot delicat, chiar dacă eu sunt bun la sport, care necesita o astfel de putere. Navigare cu tatăl meu pe tot parcursul copilariei mele si adolescenti s-au făcut. Deci, cum ar fi tipul mă face foarte fericit pentru a partaja un astfel de hobby.
Nu crezi ca a avea copii?
Tulip: O mulţime de ea ... Iubesc copiii si iubesc omul Vreau sa am copii.
Plane: Să ... Dacă l-am avut cinci - zece
Ei bine, la familia sa sa mutat Cinar Esti?
Tulip: trăiesc în prezent în reşedinţă. Dar dacă Cinar, la familia sa într-un portabil.
Paltin: Lale, face ceea ce vreau ...
Lale: ceea ce simte pentru mine mai important decât orice altceva.
Plane: aceea o iubesc. Că femeia visurilor mele.
La acel moment, de asemenea, noi dorim fericire ... Sperăm să vă realiza acest frumos păstra dragostea ta, în ciuda a tot ceea ce ...
Lale-Plane: Şi noi vă mulţumim ...
Uzlaşamadık două discipline în timpul interviului. De fapt, Tolgahan Sagetator, Berbec sau Varsatorul Cinar crezut. De fapt, Capricornul Balanta care sa ridicat la mai mult de caracterul Emina Tulip grafic ca de peşte. Am afirmat că Cinar, Leo. Dar Tolgahan sahiplenmişti caracter atât de mult încât, să-i spui, varmıyordu Leo limba. Emina fost de acord că Balanta. Ea a fost rece, pentru că laleaua delicat ... imaginea a fost a face, precum si de navigatie si merge pe propriul nostru drum ... părăsit viaţa lor în binar spectaculos Yalısı'ndaki învecina o singură întrebare a fost checkin "mintea: de dragoste, în ciuda tuturor obstacolelor, activitatea de această perioadă de fapt, adevărat? Sau este să credem poate fi, care ne conectează la viaţă? Pentru a pune pe cineva care crede în iubire, buna intrebare ...
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:18 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 Tolgahansayc4b1c59fman
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:18 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 Laledevri1
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:19 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 101210-laledevri
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:20 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 Zumrutun3954bad3394dc6fbby
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:20 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 Lale-Devri-cinar-and-toprak-21763749-750-500
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:20 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 3
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:21 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 B_laledevri011
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:22 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 205734_214592075232981_152427201449469_860972_5403613_n
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:23 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 208574_214591918566330_152427201449469_860965_6098833_n
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:23 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 216853_214591945232994_152427201449469_860966_6280802_n
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:24 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 215753_214592005232988_152427201449469_860968_5090738_n
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:24 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 216705_214592028566319_152427201449469_860969_1866016_n
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:24 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 218145_214592058566316_152427201449469_860971_2864936_n
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:24 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 297100_247216805329253_120541844663417_712438_1682697693_n
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:25 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 303049_247217011995899_120541844663417_712445_323974951_n
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:25 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 319112_247295955321338_120541844663417_712541_189737810_n
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:25 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 312254_247295968654670_120541844663417_712542_1179608182_n
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 25, 2012 12:26 pm

  Lale  Devri - Pagina 2 307417_247296001988000_120541844663417_712543_213457694_n
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





  Lale  Devri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri     Lale  Devri - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Lale Devri
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Lale@ Lale devri(Anotimpul lalelelor)
» Lale -video

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LIFESTYLE FORUM :: LIFESTYLE CINEMA :: SERIALE (TURCESTI ,LATINO ,INDIENE ,etc.) -SERIALS :: SERIALE TURCESTI-
Mergi direct la: