LIFESTYLE FORUM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Iubesti sportul,serialele,vrei sa afli noutati,atunci vino in lumea noastra
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Cafea, ceai si voie buna !
Talat Bulut I_icon_minitimeSam Apr 02, 2016 12:12 am Scris de Ninnet

» LA MULTI ANI !!!!
Talat Bulut I_icon_minitimeDum Iun 29, 2014 5:00 am Scris de elena50

» BUUUNA!!!!!!!!!!!
Talat Bulut I_icon_minitimeDum Dec 29, 2013 1:07 am Scris de Denta

» Sa ne amuzam
Talat Bulut I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:53 am Scris de ely60

» Bancuri tari
Talat Bulut I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:41 am Scris de ely60

» FEMEIA "ETERNA POVESTE "
Talat Bulut I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:30 am Scris de ely60

» Unghii: tendinte si modele
Talat Bulut I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:17 am Scris de ely60

» PROPUNERI, PARERI, SONDAJE
Talat Bulut I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 2:43 am Scris de ely60

» GIF-URI
Talat Bulut I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 2:37 am Scris de ely60


 

 Talat Bulut

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeMar Feb 21, 2012 1:08 am

Talat Bulut

Locul naşterii: Sarikamis, Kars, Turcia ·
Ocupaţie: Actor
Talat Bulut

Naştere
1956 - Sarıkamış

Educaţie
Hacettepe Inginerie Electronica 2 părăsesc clasa

Filme - Player (25 filme)
Irfan Fericirea 2007
Coskun, 2005 Hide and Seek
Timur face dragoste 2003
Ahmet Aloğlu 2000 Casa Ingerilor
Desert Abuzer Abdo 2000
1995 poveste despre speranţă şi Cemile
Manisa Tarzan, Ahmed Badawi 1994
În ciuda Totul Hasan 1988
Imamul Salih 1987 Save Me
Ultima Urfa, 1986
Apă Merdan 1986
Toate numai 1986
Yunus Emre, Yunus Emre, 1986
Broaştele Ali 1985
Kuyucaklı Joseph Joseph, 1985
Puieţi Peters 1984
Selim Naciye cuişoare 1984
Trailing Guardian lame 1984
Derman 1983
Lacul Hasan 1982
Lemn de foc in ceai 1982
Eu locuiesc în Nisa 1982
Snake Öldürseler Ali 1981
O astfel de Love Me 1980
Hazal 1979


Ultima editare efectuata de catre Denta in Vin Feb 24, 2012 9:40 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:36 am

Talat Bulut Talat_Bulut-2
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:36 am

Talat Bulut 600full-talat-bulut

Se întoarce din nou pe ecran, după o lungă pauză

Personalul care doreşte să ia parte la o serie TV pentru o lungă perioadă de timp Talat Bulut, ATV-uri, elaborat de "Trei mic secret" cu Sibel Poate juca, de asemenea, rolul principal.

Celebrului actor Talat Bulut, înainte de a "Wipe Out", rol de jucat în serialul NBC sfere dresor Karadağlı'nın. Hülya Avşar Azra Akin, la acel moment a fost gandit sa joace un rol. Cu toate acestea, din cauza schimbării proiectului, Talat producător Bulut intrat într-o perioadă de nouă publicaţie a şomerilor. Bradley, apoi ATV-uri de serie ambiţios ", soţia procurorului de a" juca rolul principal, cu Guitinomagomedov Ozcelik a respins oferta. Rolul orchestrei percuţionistul Sezen Aksu a fost dat Okan'a Cihan. Talat Bulut, un rol cu ​​totul neasteptat de mult timp asteptata, găsit în mijlocul sezonului. "Noapte iunie" şi producător "Marea Minciună", seria, Faruk Turgut, la convins să se joace cu Sibel Poate Talat Bulut. Această serie cu un album nou pentru o lungă perioadă de timp Sibel a fost pregătit pentru proiect, care va fi publicat pe ATV-uri "Trei Sır'da mic va juca rolul principal, împreună cu Talat Bulut. "Manisa Tarzan" şi "Abuzer îmbrăţişând", cum ar fi zeci de tipuri diferite de film turcesc înfăşurat Talat Bulut, un trai om bogat, în serie cu mama lui, abandonat de către soţul ei şi copiii să facă faţă în timp ce Sibel a scăzut pentru a portretiza un slujitor femeie.

Maid Sibel ÎNTÂMPLAT
După ce soţul ei trei copii supravieţui el încearcă să plece din Sibel Can, cu sprijinul de oameni din jurul după un timp, devine un slujitor. Vila mare, cu living, fiul fiului său, în rolul de vulpe Yildiz Kenter şi Talat Bulut, vile Sibel CAN sunt considerate ca o servitoare. Bulut Talat, care ştie pe mama ei nu vrea copii, copiii lui Sibel CAN, vila ascunde un compartiment secret. Mamele copiilor au fost supuse sa se strecoare şi în afară de iubire a inceput inflorire vila aparţinând matrice scenariul Guler Caner


Ultima editare efectuata de catre Denta in Vin Feb 24, 2012 10:07 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:37 am

Talat Bulut Talat-Bulut-11
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:41 am

Talat Bulut Talatbulutip3
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:41 am

Talat Bulut: "Noi apreciem arta măsură, cred că am putea fi rafinat într-o societate"

În ultimul timp, cel mai bun film turcesc numit în viziune şi de fericirea de a se întâlni cu soarta a persoanelor care fug de obiectul a trei imagini diferite de "Fericirea" este un film incantator actori importanti intervievaţi de către Talat Bulut. Bradley, ca şi în filmul de părere că, mai degrabă decât cum să lupte cu viaţa.

Întâi de toate, "Fericirea", pentru remarcabila sa doresc să vă felicit pentru succesul dumneavoastră. "Premiul mare scriitor, a fost ideea de a trece la romanul pe ecranul mare Zülfü Livaneli lui Cum te-ai gasi fericirea?

Adaptări literare este întotdeauna riscant. Interpretare Imgelemiyle regizorul de film a lui cititorul este tutmayabilir reciproc. Pipernicit, romanul poate fi găsită în părţi fost în imposibilitatea de a obţine perspectiva. Deoarece cartea este întotdeauna o chestiune de o presupusă filmare.

Putem vedea producţii de probleme de calificare şi de sensibile la sociale. "Abuzer Desert", "Tarzan Manisa," sau "fericire", ca în film. Ce vă acorde atenţie în alegerea proiectelor tale? Talat Bulut Care sunt criteriile?

"Aici este un memorabil Talat Bulut actor universal." Yo Yo, eu nu spun să nu mă înţelegeţi greşit. Această teză este "împotriva tuturor cote,", numit după reprezentarea filmul meu de hârtie Americii este un fragment important din criticul de film. Existente spectrumlu (gama larga) plastiğimi, aktörlüğümü încă alimentare, diferite, niciodată nu fi comparate cu altele pentru a îmbogăţi rolul sinematografimi personalităţi bürünerek. Puteţi vedea ceea ce am spus până acum am făcut acest lucru deja în filmele mele.

Riyakarlığından a jucat personajul din filmul de mare oraş, şi momentul de evadare din minciunile unui om care vrea să trăiască. Ca un artist, pune deoparte tot ceea ce într-o zi Nu credeţi că pleci? Te-ai descrie cum aţi spus în film?

Rolul în actori reali in filme nu ar trebui să fie personalităţi confuze. Dimpotrivă, am în calitate responsabil, un om care a crezut foarte realist. Özdeşleşmedim nu s-au jucat de caractere. Publicul aşezat în scaunul în succesul iluzorie. "LIFE un război", va câştiga pe loc de a ieşi cere.

În ceea ce primiţi această carte frumoasă, în proiectul de transfer Livaneli cinema, de imaginaţie, sau de planurile de a lua parte la astfel de studii, nu este special pentru tine? Atât cinema turc, atât în ​​termeni de teatru au un proiect pe care doriţi să faceţi?

Fiecare actor sau actorul care face fiecare loc de muncă, cum ar fi dreptul de curs, am avea, de asemenea, un rol privilegiat pe care le faceti. De exemplu, este povestea unei case de lucru. Există, de asemenea, de comedie. După atâţia ani reziste deja de televiziune face (fac dragoste în 2003, 2005, Hide and Seek), două în comedia de afaceri.

În ceea ce pentru teatru, teatru-pe bază de actor. Am jucat mai mulţi ani în Ankara Teatrul art. Acum, eu nu cred că teatrul, dar am schimba mintea mea un alt proiect. Sinemamızla lume globalizată, cred că ar fi acolo. Identitatea turcă, arta, cultura, literatura de specialitate (Orhan Pamuk, un exemplu de mare) trebuie să se arate.

Reviste de ştiri şi seriale TV, nu veţi vedea. Un artist cu o atitudine şi un extrem de selectiv într-un act special. Care autorii citi Talat Bulut noi, cei care ascultă, preferate actori şi regizori ai spune?

Da, am citit. Concurenţa cu Hazal fiica mea în această chestiune. Mama sa a fost foarte încântat să fi dobândit obiceiul de a citi-l cu Pat. Ştii lumea de difuzare centru de Târgul de Carte de la Frankfurt. Am luat amploare extraordinară în acest caz. Există, de asemenea, forţând cititorul să crească rata de alfabetizare artmasa are o editură. Desigur, în timp ce urmăresc lume literatură, filozofie şi istorie, desigur, o menţiune specială pentru atenţia mea. Albert Camus, Nietzsche, Paul Auster, Umberto Eco.

Cel mai recent a asculta Cecilia Bartoli (mezzo soprana mai mare de viaţă), Jazz şi franceză Bach chansonlar. Singurele piese autentice populare de la noi. Fasbinder ca un director, de Lars von Triers, Tarkovsky, Almodovar, actori, Al Pacino, Jeremy Irons, ca şi Emma Thompson.


ID-ul actor "regizor de film, teatru oyuncunundur, că numărul de rayting'i seyircinindir" Nu sunteţi de acord?

Da, regizorul de film din lume cinema. Noastră de cinema în çıkaracağını colaborare actor-regizor cred ca un film bun. Care în mod natural în direct de performanţă actor de teatru. Situaţia este mult mai complexă matrice-Hot Subiecte context.

Proiecte este de semnarea foarte bine în cinema turcă. Cum aţi evalua cinema turc?

Deşi nu este încă un cinematograf serios endüstrileşememiş turcă în mişcare. În prezent, există o producţie locală în viziune succesive, dar trebuie să se uite la calitate, mai degrabă decât kantiteye.

Am folosit un impresii foarte rare, care vin în filme turceşti, în cinematografe. Cele mai multe din audienţă majoră pentru publicul îndeplineşte acum cinema turc. Încă mai au nevoie de sprijin de stat pentru cinematografie turc?

În ceea ce priveşte sprijinul guvernului turc la cinema, da, dar necesare pentru a fi autonom. Arta trebuie să rămână liberă, libertatea de a trăi, necenzurat, în direct ... A oferit sprijin, de asemenea, prevăzut pentru fotbal în arte.

Până în prezent, au fost consideraţi vrednici de multe premii. De exemplu, care sunt foarte importante pentru cinematografia turcă Antalya Festivalul de Film "Casa Îngerilor", şi a primit premiul pentru cel mai bun actor. Premiile se referă la ceea ce un artist?

Ce premiu inseamna un artist? "Aprobare" înseamnă. Înregistrarea de premii de apreciere. Am un artist cât de mult ai nevoie de ea. Premii acordate în condiţii, timpul pentru mine ca un actor reddedebilmiş "trebuie" nu este.

Pentru a măsura în care am valoare în artă, cred că am putea fi o societate rafinat. Toate Ankara Community College, stima.
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:41 am

Talat Bulut 421042216f4f1790f85sl4jg2
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:42 am

Talat Bulut 14lm3
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:42 am

Talat Bulut Liveimages5ckelebek20haau1
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:43 am

Talat Bulut Annem01bymbozkurt870710lp4
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:43 am

Talat Bulut Annem01bymbozkurt871720ze8
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:44 am

Talat Bulut Annem01bymbozkurt870001lw7
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:44 am

Talat Bulut Annem01bymbozkurt872410az2
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:45 am

Talat Bulut Annem01bymbozkurt873560by9
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:47 am

Talat Bulut Annembl02dvbxvidtsrg220sl0
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:52 am

Talat Bulut Talat-Bulut-9152
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:52 am

Talat Bulut Talat_bulut
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:53 am

Talat Bulut Fft16_mf144288
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:54 am

Talat Bulut Untitled4194554901a4552084dby
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:55 am

Talat Bulut Talat-Bulut-e-i-ve-k-z-n-da-al-p-Kanyon-daki-Cinebonus-Sinemalar-na-gitti-
Talat Bulut, a luat soţia şi fiica sa a plecat la Sinemaları'na Cinebonus Canyon.

"Oraşul", seria descrie caracterul de Mumtaz Talat Bulut, ritm de lucru intens, a luat o pauza de noaptea trecută, a luat soţia şi fiica sa a plecat la Sinemaları'na Cinebonus Canyon.


Împreună cu soţia sa, Pat Brady şi fiica sa Hazal "Sherlock Holmes", sau bilet, actor celebru, "filmare, dar posibilitatea de la ultimul, familia mea yapmayageldim experienţă de cinema", a spus el.
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 9:57 am

Talat Bulut 4e23106f-d981-451a-a148-14176649405b
22 de ani de premiat actrita si sotia Pat Talat Bulut Bulut, la domiciliu, fiica sefului ", spune că Hazal
Talat Bulut
Soţia mea susţine cu mine tartışamadığı orice lucru pentru un alt om-l invidiez. Sunt căsătorit de 22 de ani, şi trei fii. Îmi trăiesc viaţa mea ca aceasta ... ", masina mea e ca aceasta, ca hovardalıklarım, çapkınlıklarım a declarat, flörtlerim de genul," nu face sens să spun că. Speciale în fiecare moment este foarte greşit să rămână pe ordinea de zi. Dvs. de cineva care stie tot ceea ce te-am uitam la televizor. Există, de asemenea, exemple în acest sens. Hülya Avşar, de exemplu. Şi nu au de lucru a fost efectuat cu o serie de Hülya Avşar starlığı. Cauza necunoscuta, dar nu a existat nici un mister. După naşterea fiicei mele am început să înţeleg mult mai bine decat sexul opus. Hazal este un timp foarte scurt, mai târziu, tatăl a început să preia ... Pinar kızımızla foarte çatışıyoruz despre.

Afshar Pat Bradley
Talat a placut foarte clar pentru el că mulţi miniştri de sex feminin sau femei-mi spune să vin. Acest lucru este prietenia. Dar eu invidiez fata de ea. Mama mea a prins în inimile Afşar'a Kerim. Foarte romantic căsătorie. Luna de miere merg la Roma, mormântul lui Romeo şi Julieta. Această iubire este destul de mare, dar căsătoria se încheie după 13 de ani. Mai ales să se căsătorească cu un actor, cu toate că tatăl meu a fost împotriva actorul. Acum, o serie de familie Talat, am coerenţa de mireasa! Talat prioritatea noastra, Hazal fiica noastră. Talat vine de la fotografiere la 3:00, la cale de dispariţie 06:00. O treime de un actor de la domiciliu, 07.00 De îndată ce serviciul de copii de la un sfert. Talat a merge în jos. Talat face o masă frumos. Tatăl meu a fost actor, care face cea mai bună de gătit după Afşar'dan Kerim, soţul meu ..

Surprins mine a fost una dintre perechi au fost rare. Un premiat Bulut actrita Talat, om cu familie, decent, căsătorit de 22 de ani. Mai mult decât atât, prima căsătorie şi numai! Inspire şi Karim Afshar Acea femeie, fiica lui, Pat Bradley. Citiţi cele mai bune universităţi din străinătate, formaţi în mai multe categorii, care ştie mai multe limbi străine, intelectuale, dar, de asemenea, foarte frumoasa, moale-vorbit femeie. Din momentul în care a venit să vorbească cu fiecare Hazal o singură propoziţie. "Şeful familiei noastre," spune de 11 ani, fiica! Tanıyamadığıma Hazal'ı pare rău pentru această şcoală. Aş dori să asculte la mama ei şi un tată ... 36 Pat Bradley este mama, Talat 42 de ani Bulut. Toate ordin a fost fondat de Hazal'a, organizat de Hazal'a. Tata vine dintr-o serie a treia menţionată în dimineaţa, şi fiica ei mereu se trezeşte la şapte dimineaţa pune de serviciu. Elevii în serviciu, şi că şoferul său se uită în uimire. Copiii au început deja să solicite acelaşi lucru, chiar dacă părinţii lor. Lupte în cloud fericirea familiei ", a fost întotdeauna un centrată pe copil". Tipic din ultimii ani, nucleul urban, cum ar fi familia ...

- Atât de tine ünlüsünüz. Esin-Karim Afshar unul dintre fiica ei, Pat Bradley Afshar, un alt actor de succes Talat Bulut a primit multe premii. De ce nu te vezi, nu împreună?
- TB: Prioritatea noastra este de a veni viaţa de zi cu zi, în care ... Mi-e dor obtinerea mass-media. Mi-e dor face treaba corect.

- Şapte ani face un film. De fapt, "nu joaca Arrays,", a spus el, dar a jucat ...
- TB: Dacă există orice afacere în Turcia va creşte diagramă, se va fotografiaţi. După deschiderea serie de oferta speciala de televiziune a venit în anii '90. Condiţiile economice sunt vă obligă atât de mult. Fiica ta este în creştere, schimbarea condiţii de viaţă, trebuie să ofere o educaţie bună.

- Are soţul dumneavoastră a contribuit la o serie de mama mea, "Da," să spui?
- TB: preferinţele soţiei mele în orice moment a contribuit.
- PB: Trebuie să fie selectiv, să se distingă, altfel nu poate fi selectiv.
- TB: mod ​​de a avea un televizor, te seyredenin, bucatarie, living, agăţat rufele, face cina, pentru a vă contacta au stabilit un mister pic. Ceva special de fiecare moment este o extrem de greşit să rămână în viaţă de atunci. Există, de asemenea, exemple în acest sens. Hülya Avşar, cum ar fi ... Şi nu au de lucru a fost efectuat cu o serie de Hülya Avşar starlığı. Cauza necunoscuta, dar nu a existat nici un mister. Sunt asociate cu aceasta mine? Nu. Un astfel de stil de viaţă? Nu. Inteligenţă în Turcia, de asemenea, cere să fie privilegiat. Am folosit o astfel de inteligenţă. Eu o văd la televizor, plauzibilitatea de păr, cum ar, diferit decât în cinema, se distinge un actor. Değerlerimle sunt interesati de aceasta, dacă doriţi să citiţi singur la reflecţiile. Sunt căsătorit de 22 de ani, am copilul meu, eu trăiesc viaţa mea ca acest lucru. "Masina mea e ca aceasta, ca hovardalıklarım, çapkınlıklarım a spus," nu face sens să spun că.
- PB: Talat, prietenul meu cel mai bun şi foarte amice. Menţinerea căsătorie, care este de ce atât de mult deja. Pentru că atunci când nu te uiti la căsătoriile artist de lucru afară. De ce mersul pe jos? Artist, o persoana foarte, ele. Şi colorfulness de culoare vine de la ea. Descifra personalitatea unei persoane a fost foarte mult forma lui proprie, să ia o lungă perioadă de timp un loc de muncă este foarte dificil de cod, aşa cum le-a rezolvat. Nu vreau ca fiica mea să se căsătorească cu un actor, de exemplu.

RECOLTA Talat TALOCAN
- Cine este seful acasa? Tu, nu Talat Bulut?
- PB: Talat, nici eu, nici seful meu de la domiciliu. Fiica noastră seful, Hazal'dır. Indexat fac totul pentru el.

- Câţi ani are fiica ta?
- PB: În prezent, 11 de ani. Este cel mai bun, chiar aici, am spus. Situaţiei noastre pe care l-am spus.
- TB: După naşterea fiicei mele, am început să înţeleg mai bine de sex opus. Hazal este un timp foarte scurt, mai târziu, tatăl a început să preia. De fapt, voi, femeile zekânızla, colecţii şi lumea vin otoritenizle. Sunt, de asemenea, un pic mai mult pentru el să ia hăţurile acceptă konumdayım Hazal'ın.
- PB: Am gelenekselciyim, Talat oferă copiilor mai multă libertate. Desigur, îi place, de asemenea, Hazal'ın: De exemplu, fiecare scenariu de la mine de ani de zile okuturdu Talat, Hazal lectura acum, chiar înainte de a citi Hazal.

- Din cauza luptele de la domiciliu?
- TB: Kızımızla çatışıyoruz despre. Am crescut într-un pat diferit, diferit de felul meu de trezire. Deci, eu sunt în favoarea Hazal'a predare tot felul de lucruri. Dar eu nu ştiu cultura de cartier am crescut în cultura de cartier mesala Hazal.
- PB: lupte Hazal'la întâmplă. Talat este de partea câştigătoare în el!
- TB: pedagogi, copilul spune ceva despre o mama sau tata, la acel moment, cealaltă parte spune taci. Noi nu putem face, de exemplu, acest lucru silenţios. Pentru că am fost atât dominante. O situaţie dificilă pentru Hazal. Hazal de maturare foarte repede, în acest sens a fost un copil.

- Talat Bulut Talocan am auzit vă spun ...
- PB: El, de asemenea, spune dna filare în mine. El a fost supărat la mine, "Tu", spune el.
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 10:02 am

Talat Bulut Unlu12

Talat Bulut:
"Noi apreciem arta măsură, cred că am putea fi rafinat într-o societate"
În ultimul timp, cel mai bun film turcesc numit în viziune şi de fericirea de a se întâlni cu soarta a persoanelor care fug de obiectul a trei imagini diferite de "Fericirea" este un film incantator actori importanti intervievaţi de către Talat Bulut. Bradley, ca şi în filmul de părere că, mai degrabă decât cum să lupte cu viaţa.

Întâi de toate, "Fericirea", pentru remarcabila sa doresc să vă felicit pentru succesul dumneavoastră. "Premiul mare scriitor, a fost ideea de a trece la romanul pe ecranul mare Zülfü Livaneli lui Cum te-ai gasi fericirea?

Adaptări literare este întotdeauna riscant. Interpretare Imgelemiyle regizorul de film a lui cititorul este tutmayabilir reciproc. Pipernicit, romanul poate fi găsită în părţi fost în imposibilitatea de a obţine perspectiva. Deoarece cartea este întotdeauna o chestiune de o presupusă filmare.

Putem vedea producţii de probleme de calificare şi de sensibile la sociale. "Abuzer Desert", "Tarzan Manisa," sau "fericire", ca în film. Ce vă acorde atenţie în alegerea proiectelor tale? Talat Bulut Care sunt criteriile?

"Aici este un memorabil Talat Bulut actor universal." Yo Yo, eu nu spun să nu mă înţelegeţi greşit. Această teză este "împotriva tuturor cote,", numit după reprezentarea filmul meu de hârtie Americii este un fragment important din criticul de film. Existente spectrumlu (gama larga) plastiğimi, aktörlüğümü încă alimentare, diferite, niciodată nu fi comparate cu altele pentru a îmbogăţi rolul sinematografimi personalităţi bürünerek. Puteţi vedea ceea ce am spus până acum am făcut acest lucru deja în filmele mele.

Riyakarlığından a jucat personajul din filmul de mare oraş, şi momentul de evadare din minciunile unui om care vrea să trăiască. Ca un artist, pune deoparte tot ceea ce într-o zi Nu credeţi că pleci? Te-ai descrie cum aţi spus în film?

Rolul în actori reali in filme nu ar trebui să fie personalităţi confuze. Dimpotrivă, am în calitate responsabil, un om care a crezut foarte realist. Özdeşleşmedim nu s-au jucat de caractere. Publicul aşezat în scaunul în succesul iluzorie. "LIFE un război", va câştiga pe loc de a ieşi cere.

În ceea ce primiţi această carte frumoasă, în proiectul de transfer Livaneli cinema, de imaginaţie, sau de planurile de a lua parte la astfel de studii, nu este special pentru tine? Atât cinema turc, atât în ​​termeni de teatru au un proiect pe care doriţi să faceţi?

Fiecare actor sau actorul care face fiecare loc de muncă, cum ar fi dreptul de curs, am avea, de asemenea, un rol privilegiat pe care le faceti. De exemplu, este povestea unei case de lucru. Există, de asemenea, de comedie. După atâţia ani reziste deja de televiziune face (fac dragoste în 2003, 2005, Hide and Seek), două în comedia de afaceri.

În ceea ce pentru teatru, teatru-pe bază de actor. Am jucat mai mulţi ani în Ankara Teatrul art. Acum, eu nu cred că teatrul, dar am schimba mintea mea un alt proiect. Sinemamızla lume globalizată, cred că ar fi acolo. Identitatea turcă, arta, cultura, literatura de specialitate (Orhan Pamuk, un exemplu de mare) trebuie să se arate.

Reviste de ştiri şi seriale TV, nu veţi vedea. Un artist cu o atitudine şi un extrem de selectiv într-un act special. Care autorii citi Talat Bulut noi, cei care ascultă, preferate actori şi regizori ai spune?

Da, am citit. Concurenţa cu Hazal fiica mea în această chestiune. Mama sa a fost foarte încântat să fi dobândit obiceiul de a citi-l cu Pat. Ştii lumea de difuzare centru de Târgul de Carte de la Frankfurt. Am luat amploare extraordinară în acest caz. Există, de asemenea, forţând cititorul să crească rata de alfabetizare artmasa are o editură. Desigur, în timp ce urmăresc lume literatură, filozofie şi istorie, desigur, o menţiune specială pentru atenţia mea. Albert Camus, Nietzsche, Paul Auster, Umberto Eco.

Cel mai recent a asculta Cecilia Bartoli (mezzo soprana mai mare de viaţă), Jazz şi franceză Bach chansonlar. Singurele piese autentice populare de la noi. Fasbinder ca un director, de Lars von Triers, Tarkovsky, Almodovar, actori, Al Pacino, Jeremy Irons, ca şi Emma Thompson.


ID-ul actor "regizor de film, teatru oyuncunundur, că numărul de rayting'i seyircinindir" Nu sunteţi de acord?

Da, regizorul de film din lume cinema. Noastră de cinema în çıkaracağını colaborare actor-regizor cred ca un film bun. Care în mod natural în direct de performanţă actor de teatru. Situaţia este mult mai complexă matrice-Hot Subiecte context.

Proiecte este de semnarea foarte bine în cinema turcă. Cum aţi evalua cinema turc?

Deşi nu este încă un cinematograf serios endüstrileşememiş turcă în mişcare. În prezent, există o producţie locală în viziune succesive, dar trebuie să se uite la calitate, mai degrabă decât kantiteye.

Am folosit un impresii foarte rare, care vin în filme turceşti, în cinematografe. Cele mai multe din audienţă majoră pentru publicul îndeplineşte acum cinema turc. Încă mai au nevoie de sprijin de stat pentru cinematografie turc?

În ceea ce priveşte sprijinul guvernului turc la cinema, da, dar necesare pentru a fi autonom. Arta trebuie să rămână liberă, libertatea de a trăi, necenzurat, în direct ... A oferit sprijin, de asemenea, prevăzut pentru fotbal în arte.

Până în prezent, au fost consideraţi vrednici de multe premii. De exemplu, care sunt foarte importante pentru cinematografia turcă Antalya Festivalul de Film "Casa Îngerilor", şi a primit premiul pentru cel mai bun actor. Premiile se referă la ceea ce un artist?

Ce premiu inseamna un artist? "Aprobare" înseamnă. Înregistrarea de premii de apreciere. Am un artist cât de mult ai nevoie de ea. Premii acordate în condiţii, timpul pentru mine ca un actor reddedebilmiş "trebuie" nu este.

Pentru a măsura în care am valoare în artă, cred că am putea fi o societate rafinat. Toate Ankara Community College, stima.



Yener SÜSOY
Există unii care cred că frumuseţea de talente


Medet Bradley, un fel de ofiţer de staţia de TCDD Sarıkamış responsabil. Medie de 40 kilometri în fiecare zi de activitate a mers pe jos de piese de la o staţie pentru a verifica alt post.

El Bey Medet că, o zi va fi stabilirea de Samsun, bugetul nu a putut găsi o casă potrivită pentru inchiriere de zile, cu familia lui să trăiască în transportul de sarcină. Loial şi de lungă suferinţă soţie, Altun Bradley a dat naştere, în cele 10 de femei puternice, inteligente, inventiv în Anatolia. Talat Bulut, de asemenea, că barca răzuire fiul cuplului, care sa născut 23 martie 1956 Sarikamis. Pinar Esin Afsar cu Afsar Karim, Turcia, la doi fiica Afshar gigant numai de actrita, Talat Bulut soţia de 16 de ani. Hazal sa născut în 1996, fiica iubit de Pat şi îngrijiţi pe Talat. '' A face dragoste'' s Timur, cuvintele de iubita lui sotie izvor'' foarte civilizat, foarte rafinat, foarte precis,'' o extraordinar de Est, nu se potrivesc sistemului, adrenalina este întotdeauna de mare, tensiune arterială ridicată, foarte incapatanat, foarte principiu. Non-fumător, alcool nu, nu utilizaţi de noapte, atunci cand masina, nu gitmişliği bar pavilion, un bucătar foarte priceput, budaktan sakınmıyor ochi. Antalya Golden Orange la Festivalul de Film, a câştigat'''' I nu este de gând să ia, pune în pijamale, vizionarea ceremonia la televizor. Talat Bulut Hazal-Pat-un trio de sus în jos Kadikoy Feneryolu dragoste, arta, fericire Ce konuşulduğuna mirosind sloturi fierbinte atunci cand vine vorba ...


Eu nu cred in prietenia adevarata in Cinema


Directorii de la începutul dezamagirea mea vine Yeşilçam Atif Yilmaz. Atif Bey a încercat să mă folosească, spunându-mi să fac astfel de Türkan Hanım de film mi-a dat rolul, mi-am pierdut in greutate de 10 de lire sterline pentru rol, apoi anula în film, a spus el. '' Umbră'' I-am spus, aşteptaţi trei zile înainte de începutul filmului a ajuns la a schimba rolul anterior.

Tarik cel mai bun jucător în formate specifice, dar ma dezamăgit în relaţii de prietenie. Eu nu cred că va fi un prieten adevărat şi de o relatie de prietenie cu lumea cinematografiei.

Yaman târziu Okay'la ochi oynayamazdım, rade cu fiecare cealaltă. În cele din urmă Rutkay Aziz, fiecare râs, a pus 25 de lire sterline penalizare, la sfârşitul lunii debitor a adus atunci când ne-am dus să ia un salariu. Un Rutkay zi a râs şi a luat la faptul că pedeapsa zi.

Primul regizor de film Ali Özgentürk Hazal'ın, pentru un motiv oarecare, pentru mine prima săptămână de a filma în satul de păsări Derbini Mardin. Totusi nu inteleg de ce, nu Turkan Şoray gelos, jur că nu ştiu încă. Actorul-regizor relaţie a continuat pe parcursul Impuscaturi asistent Hawk Gök'le.


Cei care nu au Young, înainte de a vă ar trebui să întrebaţi la ce să caute


-'' Turcia Young,'' cei care nu trebuie să ne întrebăm ce să caute înainte. Există unii care cred că frumuseţea este abilitatea de a Turciei, în timp ce capacitatea de oamenii frumosi. Sunt capabil de un om bun, eu sunt tânăr, actor. Young este un cuvânt francez, înseamnă frumos şi tânăr. Sunt un ecran frumos, un om cu farmec, dar, de asemenea, un actor. Am ieşit şi spune'' nu'' Ce se întâmplă în Turcia, Young-baraj, pentru a fi un jucator important pentru mine ...


El nu putea înţelege Rutkay'la


- Ankara, Turcia în 1975, a absolvit la Scoala de Independenţă de mare, a luat examenele de înscriere, dar mi-ar place sa citesc medicament. Apoi, fratele meu mi-a cerut să facă un funcţionar public, Ankara Art Teatru lectii de actorie, am aplicat-o să scape. Când am AST'ta zi de camera de examinare, în faţa mea, în special ca un juriu Rutkay Aziz, am găsit 6 persoane, inclusiv Rana Jabbar. Extrase din unele jocuri ma oynattılar, inclusiv eu, de 15 bărbaţi au fost aleşi din rândul 450 de persoane la sfârşitul anului. Am văzut sfârşitul unui curs de un an şi primul ales. Dar, directorul general artistic al AST Aziz'le Rutkay putin peste 4 ani, nu putea înţelege. Ventilator director Rutkay'ın, este adeptul în această privinţă este o incredibil, dar din anumite motive el uyuşmadık ca o persoană.


Premiul de negociere Dorsay


- Atilla Dorsay critic de film în mine pentru un motiv oarecare, ea abordează'' pentru'''' astfel de ciuda a tot ceea ce Robert de Niro'ya obsedat, cu o greutate, păr kazıtan Talat Bulut a atras atenţia publicului,'', a scris el. Într-adevăr, filmul nu face acest lucru de locuri de muncă, precum şi în Turcia. O lună mai târziu, a primit premiul de la Cannes, Mannheim, în primul rând, a fost al treilea în Corsica, Bari,'''' a fost ales Cel mai bun film. Re-lansat în Turcia şi a început să facă loc de muncă uimitoare mare. Dorsay,'' acţiune Talat Bulut lui, de data aceasta sărbătorim noţiunea de similitudine trebuie să Niro'ya'', a scris el. Aceasta poate fi o lipsa de respect? .. În acelaşi Dorsay Atilla, este preşedinte al Asociaţiei Criticilor de Film din 2002 Premiile înainte de a-SİYAD a încercat să negocieze cu mine. '' Talat să mă sunaţi pe telefon, am dori să vă dau acest premiu, cu siguranţă, să mă refuze. Puteţi câştiga premiul cea mai buna actrita, dar cum se spune, deşi, alte nume pentru a oferi acest premiu în acest an, viaţa lor,'' a spus el de la tine în curând. Preşedintele de un juriu, în orice ţară din lume Are un astfel de lucru?


Eu ştiu mai bine decât unii dintre directorii care acţionează


Am o mulţime de acţiune, un actor care stie un director mai bun. '' Rescue Me'' joacă, de asemenea, un imam, director de Halit Refiğ; câteva expresii faciale diferite, în close-up mi-a cerut, am refuzat. Imam vrea să meargă împotriva spiritului, a insistat, a făcut pãtrat, dar am spus am fost din nou la sfârşitul anului. Refiğ Maestru, în numele adevărului a-mi spune ea övüyormuş cursuri universitare, au un mare respect pentru el.

Cand ma uit in oglinda ma vad ca un frumos, eu sunt foarte cald, prietenos om cu farmec.

Afsar Karim este un tata actor foarte gravă în lege, Teatrul de Stat, a declarat culise stânga pentru a bea este beat. Kerim Afsar de alcool timp de 6 ore înainte de joc pentru a vă reaminti să crească, nu se pune nimic in gura ei. Incompetent, aşa-numitul teatru sex filme care arată fundul'' Durata de săpat pentru a evoca'' a spus Kerim Afsar auzit urechile lor. El a intors la sfârşitul vieţii mele iartă-l.

Deschideţi a trăit între 1980-1984, dar face încă un film bun, în numele Pamela Anderson, AHU Tuba nume, cum ar fi cifrele mari pentru propusă am refuzat pentru a trage un film. La acel moment, am trăi într-un singur Cihangir ca nu, mi perdea, am închis ferestrele pentru a găsi saci vechi. Se poate vedea ferestrele cu ziarul atât de umedă şterge după miezul nopţii, am fost de curăţare. Jur, am ar fi prima paine 5 oua, ea mese bölerdim, aşa beslenirdim. Nihat acasă cu fratele meu, medicul va trimite chiria mea.


Fiul meu spune ca nu mananc de poliţie Manisa spune Tarzanı'yım


Octombrie sau noiembrie am luat Tarzanı'nı Manisa, un singur pantaloni scurţi negru rătăcit de zile pe Muntele Spil, incredibil de aer rece. Bolnav şi sa întors la un intermediar sau chiar moarte. Păr Kestirmişim barba, atunci am o deosebită o dilema, Manisa, imbracaminte casual pe străzi am iesit din hotel. Am venit să mă o plimbare, fluierat absent. M-am uitat la o secţie de poliţie, poliţie de la uşa de asteptare mi mâna. Întrebat de ID-ul meu, nu-mi ID-ul de la acel moment, bine? Am dormit în numele a declarat de cinci stele,'' Nu, sau să facă mişto de mine, el a început''. '' Acest tip mi-a luat pe o maşină de scris în faţa unui oficial de identitate de la începutul de mers pe jos, ţinând fraza ia în custodie,'' a spus el. Serios uitat la obtinerea de afaceri bine,'' Scuzati-ma, am Talat Bulut, ştiţi, sau'' am spus joc Tarzanı'nı Manisa. Să poliţie'' sau'' râde uproariously. '' Poti tine pe cineva cu care cazul meu, mi-om fi glumesti?'' A spus el. Jur că sunt încă Bulut Talat. '' Ulan, sa păr lung, barbă,'' se spune, eu sunt fanta nou. Răspuns'' nu mănâncă băiat'' transpirat pentru o oră încearcă să dovedească faptul că Talat Bulut., Nimeni nu crede. În acest din urmă caz ​​de intrare este luată în deceniu după deceniu atılacakken, el mi-a dat de la ochii mei. În primul rând, prietenii lui nu cred politisti. La sfârşitul de telefon şi a aflat adevărul de la un hotel şi fericit m-au dus la uşa camerei mele.


Anderson, material de revista


- Casa de Angels'''' în timp ce Omar regizorul a fost de acord să joace în lume, Hande Ataizi'yle materială Kavur'a,'' Această revistă doamnă, am spus'' Nu permiteţi-ne să utilizaţi set. '''' Nu vă faceţi griji am primit răspunsul, dar nu am crezut. Am prins febra tifoida in timpul filmarilor la Van, am fost internat in spital o zi, am dat de şase lire sterline. Stiri din ziarele a doua zi, o doamnă cu pozuyla a fost'''' Pamela Anderson a fost de febră tifoidă. Hande Ataizi'nin I-am spus că un jucător bun, şi el ma invitat în lac pentru mine pentru a încerca să scenariu'','' a falsificat o minciună gogonată. Eu nu înţeleg de ce până acum a rămas tăcut Kavur'un Omar.


Golf Societatea nu este sport


'''' Face dragoste atunci când secvenţa de Antalya a fost un joc de scena de golf. Golf pentru acea zi ai devenit interesat, un sport foarte plăcută. Contrar zvonurilor sport de golf nu este nici un socialist, Istanbul Golf Klübü'nde am juca în mod regulat.

Aram fotbal este foarte bună, o echipă de fotbal de succes în Izmir Şirinyer kalecisiydim, Galatasaray cred cu siguranta ca, cu toată modestia cuvenită.


Ultima editare efectuata de catre Denta in Vin Feb 24, 2012 10:10 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 10:02 am

Talat Bulut 20120204_turkan-soray-ve-talat-bulut-hazal-in-gosteriminde-bir-araya-geldi
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 10:03 am

Talat Bulut Files.php?file=6_151234492

Actorul Talat Bulut găsit un donator de sange

Actorul Talat Bulut, Antiohia,'''' donaţie a fost susţinută campanie de sange.

Talat Bulut,'' a avut loc la Dedeman Dedeman Antakya Antakya oferă sânge dă viaţă'' de campanie şi-a îndeplinit sarcina de a participa cetăţeniei, a spus el.
Antiohia, o televiziune a difuzat imagini de curs şi protagonistul unui episod de'' oras'' Talat Bulut, care este condus de Semiluna Roşie turc a declarat că această campanie ar trebui să fie de a sprijini toţi oamenii.
Bradley, cu ocazia a contribuit la campanii de donare de sange regulate, adăugând că'' cel puţin o dată pe an, chiar dacă sângele ar trebui să ofere tuturor cetăţenilor şi să ofere sprijin pentru campaniile organizate,'' a spus el.
Mediha Istanbul Dedeman Antakya Coordonator hotel de Resurse Umane pentru donatorii de sânge voluntare de creştere a gradului de conştientizare cu privire la furnizarea de formare şi activităţi de recuperare efectuate în colaborare cu turc Semilunii Roşii Societatea,'''' Blood Dedeman Antakya dă la viaţă al tuturor personalului care participă la campania de spus.

Istanbul, artist Talat Bulut a mulţumit pentru sprijinul lor a campaniilor.
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 10:04 am

Talat Bulut Images?q=tbn:ANd9GcSl7OBYDVWiYAy5KOt95hKD6kwQcU-I64sdx0m_37Xr4JHJAC1N31YUrvyS
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Talat Bulut Empty
MesajSubiect: Re: Talat Bulut   Talat Bulut I_icon_minitime

Sus In jos
 
Talat Bulut
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LIFESTYLE FORUM :: LIFESTYLE CINEMA :: ACTORI INTERNATIONALI :: ACTORI TURCI-
Mergi direct la: