LIFESTYLE FORUM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Iubesti sportul,serialele,vrei sa afli noutati,atunci vino in lumea noastra
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Cafea, ceai si voie buna !
Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitimeSam Apr 02, 2016 12:12 am Scris de Ninnet

» LA MULTI ANI !!!!
Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitimeDum Iun 29, 2014 5:00 am Scris de elena50

» BUUUNA!!!!!!!!!!!
Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitimeDum Dec 29, 2013 1:07 am Scris de Denta

» Sa ne amuzam
Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:53 am Scris de ely60

» Bancuri tari
Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:41 am Scris de ely60

» FEMEIA "ETERNA POVESTE "
Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:30 am Scris de ely60

» Unghii: tendinte si modele
Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:17 am Scris de ely60

» PROPUNERI, PARERI, SONDAJE
Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 2:43 am Scris de ely60

» GIF-URI
Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 2:37 am Scris de ely60


 

 Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi )

In jos 
AutorMesaj
doryna32
Moderator
Moderator
doryna32


Mesaje : 4121
Data de inscriere : 30/01/2012

Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) Empty
MesajSubiect: Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi )   Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitimeMier Feb 22, 2012 12:09 pm

Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) - 2011

Director : Ketche
Scenariu :Ceren Aslan , Asli Zengin
Anul : 2010
Genul : comedie

Comedie romantică cu parfum de iubire este un film turcesc, o comedie romantică după cum se poate trage concluzia şi din titlu, în regia lui Ketche, despre trei prietene apropiate care trăiesc vieţi foarte diferite. Esra, Didem şi Zeynep sunt trei prietene care locuiesc împreună. Când Zeynep se logodeşte, Esra decide să scape de vechea slujba şi să înceapă o nouă viaţă. Se angajează la o companie de publicitate, unde devine interesată de Mert, Directorul de creaţie. În acelaşi timp, Didem devine interesată de Cem, un prieten apropiat a lui Mert, care este de profesie actor.

Distributie :

Sedef Avci ... Esra
Cemal Hunal ... Mert
Begüm Kütük ... ECE
Engin Altan ... Cem
Sinem Kobal ... Didem
Gürgen Oz ... Yigit
Burcu Kara ... Zeynep
Kubilay Penbeklioglu
Mert Yavuzcan


Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) 101892-0-416c2aaee8219df5e6c56a8a7480074a
Sus In jos
doryna32
Moderator
Moderator
doryna32


Mesaje : 4121
Data de inscriere : 30/01/2012

Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) Empty
MesajSubiect: Re: Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi )   Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitimeMier Feb 22, 2012 12:10 pm

Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) 24737
Sus In jos
doryna32
Moderator
Moderator
doryna32


Mesaje : 4121
Data de inscriere : 30/01/2012

Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) Empty
MesajSubiect: Re: Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi )   Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitimeMier Feb 22, 2012 12:10 pm

Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) Romantik-komedi-614406l-imagine
Sus In jos
doryna32
Moderator
Moderator
doryna32


Mesaje : 4121
Data de inscriere : 30/01/2012

Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) Empty
MesajSubiect: Re: Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi )   Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitimeMier Feb 22, 2012 12:10 pm

Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) Romantik-komedi-676665l-imagine
Sus In jos
doryna32
Moderator
Moderator
doryna32


Mesaje : 4121
Data de inscriere : 30/01/2012

Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) Empty
MesajSubiect: Re: Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi )   Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitimeMier Feb 22, 2012 12:10 pm

Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) Romantik-komedi-645906l-imagine
Sus In jos
doryna32
Moderator
Moderator
doryna32


Mesaje : 4121
Data de inscriere : 30/01/2012

Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) Empty
MesajSubiect: Re: Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi )   Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitimeMier Feb 22, 2012 12:11 pm

Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) Romantik-komedi-553644l-imagine
Sus In jos
doryna32
Moderator
Moderator
doryna32


Mesaje : 4121
Data de inscriere : 30/01/2012

Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) Empty
MesajSubiect: Re: Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi )   Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitimeMier Feb 22, 2012 12:11 pm

Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) Romantik-komedi-199148l-imagine
Sus In jos
doryna32
Moderator
Moderator
doryna32


Mesaje : 4121
Data de inscriere : 30/01/2012

Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) Empty
MesajSubiect: Re: Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi )   Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitimeMier Feb 22, 2012 12:11 pm

Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) Burcu-Kara-carusel
Sus In jos
doryna32
Moderator
Moderator
doryna32


Mesaje : 4121
Data de inscriere : 30/01/2012

Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) Empty
MesajSubiect: Re: Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi )   Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitimeMier Feb 22, 2012 12:13 pm

Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) Vlcsnap118016
Sus In jos
Continut sponsorizat





Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) Empty
MesajSubiect: Re: Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi )   Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi ) I_icon_minitime

Sus In jos
 
Comedie romantică cu parfum de iubire ( Romantik komedi )
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Romantik komedi @ Comedie romantică cu parfum de iubire
»  Parfum de femeie - Scent of a woman
»  Iubire de argint (Gümüs)
» Iubire Ascunsa -Ask -I Memnu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LIFESTYLE FORUM :: LIFESTYLE CINEMA :: FILME ARTISTICE TURCESTI - Turkish films-
Mergi direct la: