LIFESTYLE FORUM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Iubesti sportul,serialele,vrei sa afli noutati,atunci vino in lumea noastra
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Cafea, ceai si voie buna !
Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Apr 02, 2016 12:12 am Scris de Ninnet

» LA MULTI ANI !!!!
Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Iun 29, 2014 5:00 am Scris de elena50

» BUUUNA!!!!!!!!!!!
Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Dec 29, 2013 1:07 am Scris de Denta

» Sa ne amuzam
Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:53 am Scris de ely60

» Bancuri tari
Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:41 am Scris de ely60

» FEMEIA "ETERNA POVESTE "
Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:30 am Scris de ely60

» Unghii: tendinte si modele
Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:17 am Scris de ely60

» PROPUNERI, PARERI, SONDAJE
Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 2:43 am Scris de ely60

» GIF-URI
Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 2:37 am Scris de ely60


 

 Hakan Eratik

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 2:32 am

MARIE CLEAIRE
Interviu

The Avengers
În ultimele zile, afişează un nou candidat pentru a fi jönü este un nume frecvent ne-am referit. Tristeţe şi de fericire, furie, bucurie şi, ascuţită, dar suficient de moale pentru a fi de o sută de linii El poarta un jucator foarte bun tanar Hakan neregulat; povestea sezon mai pregnant de dragoste inimile cuceritoare. Acum jucător, şi sincronizare în filosof, a fondat o fluenta mare Exemple de Eratik'i descoperi Hakan reală. Drop Gökdel
Fotografii: Ozan kiymaç - Studio Plus Stil: Hakan Urfalıoğlu

CARIERA
"Am fost un aparat de radio şi TV. A fost în mass-media din 1995. Seniori de liceu a început să fie auzit la radio vocea mea. Super FM, Delight FM, Radio Tatlıses'te a lucrat. Tv8 program de revista prezentat-o ​​economie. Într-un fel a fost în locuri de muncă. "
"Actoria este de fapt mai vechi decât ... Fi plăcut surprins! Stând pe trotuar pentru mai mult de opt ani, a fost trecerea de pe strada de la unul dintre meci de fotbal, mi-a spus, "Vino pe tine Să executaţi serie." "Ce?" a spus. Singur el a avut o serie de TRT. Single-canal perioada. Părinţii mei nu au permis. Este bine să nu au permis. Există, de asemenea, un actor copil în această lume splendiferous kaldıramamak. Au fost pericole. După şedinţă, o personalitate, eu sunt fericit că am intrat în această afacere 27-28 de ani. Fost în această afacere decât ştiind cine sunt eu. "
"Patru, patru şi jumătate de ani în urmă, în timp ce lucra la radio," Publicitatea ca supraîncălzirea filmul joacă? " el are o oferta. Sinan Çetin, un film care va capta. "Se întâmplă", am spus. "De ce nu?" După aceea, actorul a pus deja cererea, actorul a apărut într-o cerere. "
"Mari ori terţe de sintaxă. Deşi a fost emis pentru prima dată pentru sintaxa. Satamadılar ... Apoi, a jucat un împrumut Hayatlar'da rol. Am intrat departamentul meu a devenit parte a lor finale. Ece Uslu Apoi am jucat cu un pavilion de sticlă. Un jucător în această matrice cu o procedură a fost touted ca un prim actor. Am întâlnit de ori mai mari în perioada imediat următoare. O mare echipă. Studiu de acest lucru. În prezent, voi continua să înveţe. De asemenea, este foarte avantajoasa de a învăţa, prin colaborarea cu un personal. "
"Am devenit exact opusul. Am devenit şi mai dornici de a nelinişte duyacağıma din cauza numelor de mărime. Deoarece atât de multe lucruri dincolo de nume mari, devin mai uşor să lucreze. Ce sa întâmplat, la acea vreme, ştiu foarte bine cum te simti. Pentru că acolo până au trecut aceleaşi moduri sunt pe moarte. Înseamnă mai puţin de lucru complex, cu oameni care lucreaza cu nume mari. Deci, nu există nici o problemă. Foarte plăcută. "
"Serdar Akar nu mă împinge de la toate. Prima experienţă, atât de repede şi atât de mult de lucru mai confortabil intr-o intalnire foarte placuta cu un director. Serdar Akar, pentru că munca mea este urmatoarea vine atât de repede că este dificil să lucreze ca şi faptul că ... Çıkarabiliyoruz două ore un loc de muncă pe zi, este foarte frumos. Atunci când dovada este terminat de filmare. "A, care se face acum?" spui. Nu ne împinge. Odată ce ţările care deţin nu se joacă. Flagrantă, sau în cazul în care există câteva ţări care deţin rânjind nu. "

ORI WIDE
"O poveste de dragoste acolo. Doctor, jucat de Zehra Ahmed Özberk'in Nurse Libby au poveşti de dragoste. Am un copil în mijlocul acum. Am copii, dar ne-am despartit din cauza unei minciuni. Din cauza reacţia mea este de a minţi ... Datorită reacţiei dure. A fost ca o situaţie schizofrenică. Zehra Ahmed despărţit unii cu alţii, dar ei doresc prea. Dacă Ahmet stie exact ceea ce vrei. Dacă nu doriţi să faceţi Zehra vrea copilul inapoi? Şi este o legenda dragoste, numele de Kavuşamıyoruz kavuşamayınca. "
"Mike este că, dacă aveţi o carisma ciudat, este söylüyorlarmış femeile l-aţi exprimat, el ştie de fapt ce carisma? Cum am pus un unghi de cameramanul acea zi, cum schimbarea Serdar Akar, Libby Özberk'in cum mi-a dat un joc, reacţia mea actuală împotriva sa. Aceasta este doar. Cred că o astfel de măsură. Nu cred că este o carisma satandartı. "

LOVE
"Mai mare dragoste le place să trăiască. Cred ca vor avea de suferit atunci când există o mare dragoste în mine un pic. Mizerie este o bucurie amestecată cu iubire. Nu ştiu de ce? Aceasta este de fapt o situaţie, un pic masochistă. Cred că mulţi dintre noi o fac. Eu fac! Vii asociate, dragoste, în timp ce cursul turbulent a poporului lega unele de altele chiar mai mult. Mai mult, de prindere. Imi place dragostea mare. A avut întotdeauna o mare dragoste pentru mine. Am continua să trăiască în şi de a trăi. Care este definiţia iubirii, deşi eu nu-l cunosc, dar cred că ceva de genul consumul de ciocolata de mare. "
"Pentru mine este foarte important la acel moment. De modul în care acest moment este foarte important. Condiţiile sunt foarte importante. Cum de a obţine până în dimineaţa micul dejun este, de asemenea, foarte important în acea zi. Voi lupta sau în dragoste cu ceea ce el va fi o persoană foarte importantă. Totul este interconectat. Îmi este greu pentru că eu nu pot spune prea mult despre trecut. Deoarece el nu poate aminti sentimentele mele curente. Ieri i-am dat astăzi, probabil, răspunsul vermeyebilirim. Este adevărat portret al unui om va merge, sau insipid? (Râde) În cazul în care teoria relativităţii, teoria relativităţii, dacă au existat, există, de asemenea, relaţii umane. Şi anume, în cazul în care exploziile din univers, chiar dacă nu ştiu dacă aveţi nimic de-a face cu vieţile noastre, totul este deja legat de altul. Aici, în acest moment, deci este foarte important.
"Un moment eu sunt în dragoste. Turbulent live. Se poate acum se termină într-o clipă. Se poate, de asemenea, dar nu se încheie cu o. Nu este posibil să se dea măsura. Tendinţa arată că face ceea ce îmi place, dar mi-e uşor. Voi fi uşor să se încadreze în dragoste. Uşor să preţuim, de fapt. "
"Nu am avut niciodata cu adevarat acel moment nu ştiu ce va atrage. Criteriile nu cred în importanţa relaţiilor bilaterale. Fac ceea ce fac. Determina dacă sunt deja în dragoste cu him'm primele cinci sau şase secunde. Aldıklarımla în primele câteva secunde pe care am încadrează în dragoste. Lady spune că, dacă criterii, cum ar fi faptul că nu a lasat femeia. Crede-mă, nu contează. Oricine. Deşi fata unei femei, niciodată nu am căzut în dragoste cu bakılmayacak aş putea fi atât de urâtă. Am, de asemenea, vom ... Doar în acel moment, care se simt important pentru mine. Ce pot să-i spun? Nu, la domiciliu, stai jos, lasa locul de muncă se numeşte roaming aici, şi acolo? Nu ... El a legat de mine în timpul hissettiriyorsa, cum merge treaba. Cred că cea mai importantă diferenţă între bărbaţi şi femei. Am găsit-o personal. Face un plan! Femeile fac mai mult decât atât. Strange oamenii planificate şi programate pentru a merge. Am trăit întotdeauna la o relaţiilor geliyen de timp. Ca şi spontan. Nu-mi plac sărbătorile la fel orientate. Acesta este întotdeauna un loc pentru a merge. Mă duc la a merge afară. Dragostea ca acest lucru ar trebui să meargă. "

RELAŢIA
"Nici o femeie nu ar putea să mă schimbe. Ştiu că am citit mereu. În relaţiile speciale; de ​​asemenea, stia cat de mult a fost greşit, durerea pe care am ştiut, am ştiut că un sentiment de mândrie, chiar şi în cel mai ridicol spus vreodată, chiar brate. Mândria a făcut-o! Spun acest lucru aici. Aceasta este o mare greşeală. Chiar dacă nu chiar ... Relaţiilor bilaterale, cred ca o ketumum pic. Basabiliyorum inima de piatră. Dacă aveţi nevoie să-l părăsească până la camera mea, dar a închis, durerea de a lăsa yaşayabiliyorum mine. Din fericire vreodată, o relaţie nu a fost totul roz. "

Greu să fii un bărbat
"Eu nu pot să spun acest lucru mă, dar cred că poate eu sunt. Dacă spun că de 40 de ori o persoană este nebun nebun. Da, cred că sunt greu. Cred că sentimentele mele anlatmıyorum prea mult, eu trăiesc în mine. Femeile fac mereu acest lucru pentru mine a spus. "Cât de mult zorsun", au spus ei. Nu se poate ascunde ... Dar acesta nu este sensul de inaccesibilitate. Vă rugăm să nu înţelegeţi greşit. Intelege-ma, este foarte dificil pentru ei să mă recunoască. Foarte greu pentru mine! (Râde) Crede-ma, a fost mereu aşa, ei vor. Eu nu pot spune. Îmi place libertatea, gelos, gıdıklanırım. "

GELOZIE
"Nu au invidie ... (Râde) Nu, nu pot spune, dar eu nu au. Kıskandığında-mi să reformulez sau de a înţelege. Le-am înţeles. În general, face totul pentru kıskandırtmamak. Stiu ce simti gelos de oameni în dragoste. Vorbind despre ei înşişi, prea dureros de gelos. Pentru a menţiona gelos de un alt om. De asemenea, să fie gelos de fericire altei femei. Oricine care este fericit fericit. Femeia invidiază dumneavoastră. Invidie Lady lor de păr, zâmbet invidie. Se poate vedea Inchide ochii, uita-te verde, verde doar pentru mine. Îmi place melodia asta prea. Mă angajez să-l. Aş dori să aibă. Cele mai multe vă va spune că aşa cum ar putea părea lipsită de relevanţă. Există multe diferenţe între câine şi de pisică pentru mine. Eu iubesc cainele mai mult. Sevemedim pisica prea. Primul motiv a fost iepuri tineri au mancat carne. Travmaydı A fost o mare pentru mine. Adoptă în casă pentru un motiv, nu proprietarul. Unica lor proprie, nu are nimic de-a face cu tine. Un lucru foarte bun, dar nu în numele meu, în numele pisicii. (Râde) Eu iubesc atât de câini aici. Cainele meu drag, stau acolo şi se uită în ochii mei. El este al meu îmi aparţine. Asociat cu mine. Vreau femeia mea să fie doar de mine. Nu relaxat, niciodată nu a făcut un om de ficat mari în aceste chestiuni. Taioare pentru femei, purtand costume de baie ", statutul nu sa întâmplat. Nu va fi niciodată ... "Pentru că întotdeauna am vrut să mă tot timpul. Bahbediyorum o astfel de gelozie, nu invidia pe nimeni altcineva. Va afecta frumusetea dragostea mea îmi aparţine mie, mă tem că ochii cuiva Capture echipei numai. "

EV & MAGAZINE <
"Îmi place stau acasă. Odată cu apariţia tehnologiei de mulţi ani nu çıkmıyorum out. Îmi place singurătatea de a fi acasă, cu prietenii, dar nu este nimic mai plăcut pentru mine. Nu e nimic mai plăcut Sevdiğimle sta împreună vizionarea de filme. Cred că vreau să, de exemplu, vrea să DJ într-un bar, muzica asculti la acel moment, am muzica mea de la domiciliu. Cu prietenii mei distractie. Am început să-l prefera. Cred că evoluţia generală a fel. Pentru că eu plâng despre "viata de noapte este de peste", a spus, "destui oameni merge la cinema", a spus, teatru, precum şi ... Legaţi la, la fel ca în cazul meu, tehnologia este foarte avansat, şi oamenii vor în casele lor, chiar dacă clubul şi de a crea atmosferă. Întreaga lume este în casă. Secvenţa care doriţi să urmăriţi, viziona filmul pe care doriţi, pentru a asculta muzica pe care doriţi, persoana pe care vrei, vrem să ... "Explicarea m? Aşa că am prefera să rămână acasă. Iată separatistă mass-media, voi fi un om foarte special, el preferă ca eu nu sunt. El nu doriţi să obţineţi părţi din stofa. Mai multe ştiri de ieşire, ele sunt, de asemenea, irelevante, şi într-adevăr o minciună. Acesta va fi amintit, desigur, dar atunci ei nu vor să. Ar trebui să fiu supărat? Kızmayacağım ... Din aceasta cauza, locul lor de muncă este. Am încercat să stea departe de cât posibil, va funcţiona Magazinciyse, dar, de asemenea, o realitate. De fapt, mă tem sa mergi la prins în vârtejul. Sunt în favoarea a citit-o eu. Când sunt atât de intim familiarizat cu presa nu, propria viata. Ei încep să direcţioneze viaţa într-un fel. Nimeni nu poate redirecţiona viaţa mea. Mass-media, lume turbulenta, cui buzunar ... Dar mă întreb despre mediul înconjurător nu va spune că nu le place. "

OUG
"Am fost acolo. Nu? Aceasta este o situaţie umanitară, mai degrabă decât în ​​calitate. Oamenii într-adevăr doriţi să obţineţi în întreaga. Acest lucru este inerent. În cazul în care conceptul de "imagine" jucatori devine un pic mai greu, dar eu pot spune cu uşurinţă yaşamadığımı-l. De asemenea, am subliniat faptul că în timp ce joacă, am dat o expunere gözüktüğümün şi modul în care aceasta nu contează. Importanţa de emoţie acolo. Atât de urât atunci când plânge nu ar deranja niciodata nu gözükeceksem. Să fi previzualizate foarte urât. Görüntümle, egomla'm de fapt, foarte conectat. "Pentru că în interiorul eu nu sunt nimic altceva."

MODIFICĂRI
"Credeti sau? Totul se schimba ... Am schimba, eu chiar cred în evoluţie. Acest proces nu se opreşte niciodată. Nimic nu rămâne aceeaşi. Nu este posibil! Cum pot rămâne la fel? Crede-mă, foarte diferit de ieri, pentru că mai mult am vizionat un film. Crede-mă, diferit de ieri, pentru că am citit un alt articol. Te-am cunoscut ... Deci, eu cred că sufletul de schimbare. Totul vine comutative. Schimbarea poate fi desigur Sevdiklerimdeki tulburătoare. Odata schimbat, de două ori schimbari, dar a treia nu este poporul meu favorite. Am prospera pe schimbare, vreau să spun tot timpul. Am întotdeauna cu ignoranta. Eu va continua mereu sa invete lucruri noi. "

RĂSPUNSUL
"Uneori, eu ştiu ce am făcut fără consimţământul meu, ieşiri bruşte. Chiar şi eu cred că iese bulunabiliyorum. A fost mai mult în trecut. Mai puţin capabil să mă controleze. Mâna mea a început să se maturizeze mult de mecanismul de control. Am încercat să rămână calm chiar şi în locuri cu adevărat sinirlendirebilecek. Pentru că ştiu că a calma situaţia, şi cred că cel mai important pe lume. Răbdare şi calm ... luate de la nervi, cum ar fi o menţiune sakinlikten drogat-out. Fără grabă, gândind, încercând să se comporte de cântărire. În viitor voi fi mult mai calm. Scopul meu este de a deveni mult mai calm. Obiectivele, chiar dacă PlayStation camera linistita. În care acţionează astfel, cap la altul nu poate beklenileni yerdeyse. "

Huliganism
"Ştiu că aveţi o imagine de demn, dar, de asemenea, foarte rupt în interiorul furtuni. Că un alt bărbat a fost, de asemenea, un timp. Aşa cum am spus, eu nu recunosc nici eu. Crescând, am făcut serserililikler procesului de maturare. Am fost pe străzi, am dormit, am fost lupta ... Eu pot spune cu uşurinţă, nici un moment nu am fost în oală balcon. Crede în stradă şi topraktaydım. Aţi fost vreodată chemat-mi un vagabond Ea nu intreba de ce. (Râde) Eu sunt un nou înţelept. "

ROOTS
"Nascut si crescut Istanbulite. Istanbul, în familia mea, dar sa pre-balcanice ... A venit pounding jos jucătorul va juca prin Macedonia. Queer Queer ... Însoţit de acordeoane ... Aici, cultura balcanică. Îmi place muzica din Balcani. Locaţii Tınlar şi ştii să asculţi fie una, tınlar de gene, ea mi-a ajuns aici. Îmi place acordeon. Admir yaylılarına Balcani. De exemplu, există Gogol Bordello. Asiguraţi-punk-rock. Dar, de fapt muzica din Balcani sefarzi. Îmi place. Da, am Balkan'ım ... Rumeliliyim. "

ROLUL MODEL
"Îmi place Sean Penn. Sean Penn e bolnav. Eu pot spune că modelul nu este un model pentru sentimentele ei. Pentru că el are un sentiment de om si-mi place sentimentul ei. Îmi place poziţia. Ca o personalitate foarte puternică. Îmi place poziţia împotriva guvernului. Omenirea, imi place atitudinea faţă de ceea ce este fals. Am împuşcat un film de scurt spune. Downtime este suficient. Sean Penn nu face nimic altceva. El va şti ce sunt atât de puternic încât se opreşte, dar sentimentul de răspuns sau de interes în ceea ce. Meu de om. "

VIITOR
"Am început să înfiinţeze după ce a descoperit mai mult de vise. Acest lucru poate fi o recomandare pentru oricine care citeşte acest interviu. Dacă mergem pe o situaţie umanitară, şi cred că suntem de succes. Imaginaţia & A, ai putea crede că se întâmplă mai devreme sau mai târziu. Au nici un interes într-un alt. Going! Dacă doriţi într-adevăr se întâmplă un lucru! Am devenit un actor şi am vrut să fie. Nu întreba, dar ele sunt planificate şi programate. Yaramayabiliyor planuri de lucru, dar uneori funcţionează doar cereri. "

BANI
"Ce vrei bani pentru? Pentru oricine care nu au nevoie de ... În scopul de a trăi, vreau bani pentru a supravieţui, şi îmi place să ajute. Prea frică să o spun, dar banii mei am dori să vă împărtăşesc lucruri de acest gen nu konuşulmamalı. Am început pentru a câştiga nişte bani acum. Dar niciodata nu am primit nici de acest lucru până când am fost, însă, a început a face mari de dolari pentru a partaja, de asemenea, observat cat de mult mai bine. Mama mea ţine de lectură acest interviu! (Râde) Foarte supărat pe mine, el nu poate păstra orice bani, dar îmi place să distribui. Pierd în numele meu, în numele de cineva da-mi o plăcere mai mare decât să-şi petreacă. Ai putea face asta în mine. Pentru mine, a fi bun. Pentru bunăstarea umană face lui, de fapt. "
"Sa nascut, trăim şi murim. Fiind născut şi vom muri, dar trebuie să trăim ... Aş dori să trăiască în frumoasa, desigur. Deci, eu nu vreau să faci de râs. Asigurarea poate fi dat bani foarte bine, dar eu nu vreau de dolari prea mari. Aşteptaţi pentru un milion de dolari în bancă, pentru a primi o sută de mii de dolari, şi l-am cheltui. "

LA COPII
"Am ceva în mine, dar nu de numele copiilor, Genie mea, la sufletul meu, eu nu sunt sigur că pot. Oricum! Dar există ceva în mine! Ascult este foarte bun la ceea ce a spus el. Sunt o persoană care acţionează pe sentimente intens. Este sentimentul că Logic? Dragoste sau bani? Cred că echilibrul! Mantıklıyım am emotionala. Logic deoparte, arunca emoţie complet. Oricum simţurile mele, eu fac ce-mi spune gin. El de multe ori spune-mi adevărul. Içimdekine fi nebun să spun că greşit. "

FAMILIE
"Am doi fraţi. Avem trei oameni ... De asemenea, de acord. A avut absolut nici o problema. Dar ei sunt de acord că în cele din urmă nu poate selecta Ağabeylerinizi. Doğuyorsunuz, şi ei au deja! (Râde) olmuyorlar Ca un prieten, un frate, dar în cele din urmă "frate", un lucru foarte frumos de spus. Şi ştiţi că toţi yanınızdadırlar. A vorbit despre bani, sau de asigurare, că această asigurare a unui frate. Un emoţională de securitate. Nu vă bazaţi pe cineva ar trebui să ştii că trapez nu te face un frate. Îmi place fraţii mei. Este bine că se fac. "
"M-am dus la mama şi tatăl, în acelaşi proces de influenţă. Am primit o mulţime atât de ei, dar a fost figura tatălui meu, mereu. Mama mea nu a fost. Desigur, pot să vă spun. Eu nu sunt chiar imita semnătura tatălui meu, veţi înţelege că aici. Greu pentru a vă separa partea semnării de către parte, astfel încât tatăl meu etkilemişim. "
"Recent, o privire calda pentru a stabili propria lor familie. Vreau mai mult. Vreau să obţineţi un copil. Cu siguranta ai vrea sa! Hormoni, deoarece ei simt că este momentul ca ceva este deja începe să lucreze în acest fel. Acest lucru a creat lucrurile! Şi servesc rasa umană, fie ... Într-un mod üreyeceğiz Minţile noastre subconştiente au rasa. Motivul mi se pare că existenţa noastră în lume. Simt ca trebuie sa plec copii. Fratele meu a avut copii, le iubesc dokunamadım, nu ar putea arata ... Sunt foarte curios ce să facă atunci când fiul său. Vreau să trăiesc acest sentiment. Cât mai curând posibil, ies de aici! (Râde) Actoria este o profesie care necesită disciplină. Monogamă regulate de viaţă, ceva ce eu prefer oricum. Gezmektense face mahala cu el, o persoană fiind într-o viaţă obişnuită, am prefera întotdeauna a fost şi întotdeauna va fi. Acest lucru devine mai mare şi mai mare în interiorul de mine. Lor de origine, ordinea lor, fiul lui ... Îmi plac. "

CONCURS & CRITICĂ
"Primesc critici pozitive. Acest lucru este distractiv pentru mine, ci un fel beğenemiyorum mine. De fiecare dată când critica atât de crud. Eu nu sunt în competiţie cu nimeni. Sunt în competiţie cu mine. Pentru că singurul obstacol pentru persoana în sine. Va concura cu mine în persoană, nu mă poate împiedica. Poate într-o situaţie de război, condiţia cursa este o situaţie, cum ar fi bătaia cu biciul sau nu, dar ambiţiile mele. Nu va fi un număr, cum ar fi ambiţiile. Nu pizmui pe nimeni altcineva ca un obicei. Toata lumea ta de succes la nivel global. M-am kıyaslamazken cu oricine, oamenii m-au comparat cu cineva tot timpul. Am mereu acest lucru deja. Analogie, cineva care simte nevoia de cineva pentru om. Deoarece cererea trebuie să definească. Am să mă menţin într-un fel o imitatie de tanımlamadıkça cineva. Ea nu mă deranjează. Superman a fost situaţia încă de la o vârstă fragedă. Christopher Reeves a fost analogie această situaţie. (Râde) Am comparat imaginea a fost luată în interior. Copilul meu a avut o pahare mici negre. Membru "Clark Kent", se întâmplă atât de des. Există o asemănare cu el! (Râde). Benzeyebiliyorum multe persoane simultan. Eu vă spun foarte interesant, ceasul meu top zece de publicitate filmul meu, tot de pe ei sus şi în jos, veţi vedea un alt om. Aceasta este o situaţie am mai temut, dar acum văd că este foarte important ca un actor. O săptămână în urmă, cineva pare a fi un alt inceput excelent la o săptămână mai târziu sa transformat într-un avantaj. Acest lucru este frumos. "
"Foarte crud mă critica, nu-mi place. Cineva mi-ar spune totul despre mine. Oamenii pot să fie conştienţi de modul în care ceea ce ai facut asta? Cum yansıdığımı vedea, sau nu posibil să se evalueze în mod corespunzător. Ochiul regizorului este foarte important. Am scos totul in mine. "

TARGET
Vreau să fac filme de lung metraj. Toată viaţa mea am vrut întotdeauna să fie un actor de film. Sunt printre Sinamacıların oricum. Prin Am prieteni. Avem mai multe proiecte cu ei. Dorim să realizăm ce aţi găsit un sponsor şi de producători. Am un prieten Şendilmen Serdar. Un prieten de publicitate. Am scenarii sale. Un sentiment foarte puternic şi cred că este un element foarte puternic. Cred că voi face din el primul nostru film. Există câteva proiecte mai multe, dar eu cred că este mai bine pentru söylememekte moment. Deoarece satamadık încă.
__________________
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 2:32 am

Hakan Eratik - Pagina 3 Minilv56bmpvm8
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 2:33 am

De fapt, cred că un jucător de succes, dar ştii în avans atât de cunoscut ca unul mult mai multe de bine cunoscut este în prezent condusă de radyoculuk tatlıses dönmede pe TV, dar am çalıştıqı deqil perioada qörmüştüm cu un ton foarte bun de voce, şi un secvente mai yapılmadıqını vizite măsura în care cred oynadıqı mesala ca un remediu pentru primul caracter al sfântului acolo, o frumoasa sticla pavilion karekterdi şi fanii ar fi cu siguranta tuttsaydı eqer de serie, dar seria a fost eliminat, iar apoi în acelaşi fel în care o zamnlar gamă largă urmează a fi vândute la un alt canal, face finisajul final, iar acum trăieşte sürqün noua serie, 13 . deqil-parte serie de acorduri de ajuns, şi mai bine, dar qüzel reytinqleri zapladıqı TRT serie de bi-canal deqil mai mulţi spectatori, spune astfel tale preferate tablouri istediqim qenelde de canal D, care, draga mea,,, eklediqin saqol pentru fotografii
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 2:33 am

Hakan Eratik - Pagina 3 Melody012vy4
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 2:33 am

Hakan Eratik - Pagina 3 15offgz
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 2:33 am

Hakan Eratik - Pagina 3 34djy4jHakan Eratik - Pagina 3 F0t65l
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 2:35 am

Hakan Eratik - Pagina 3 102mx5
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 2:35 am

Hakan Eratik - Pagina 3 103oy9
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 2:35 am

Hakan Eratik - Pagina 3 Rffcz2
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 2:36 am

"Visez la o căsătorie fericită"

Talat "Navele tăcută" serie de iubit, care oprima femeile, care la portretizat pe Hakan caracter neregulat, în viaţa reală poligamia avocat este un romantic ... Visul de o căsnicie fericită de instalare interviu revistei Cosmo neregulat, el a spus că ..





Publicul "un Pavilion de sticla, iar de ori mai mari vor aminti tanara actrita numit secvenţe Håkan neregulate, în prezent," Silent Gemiler'de Talat joacă rolul unei iubiri obsesive. Portret de o iubire care este conectat la bolnave Kayacı'nın Aysun Ipek din Talat, spune minciuni în această cauză, ca femeia nu este frică să se pisa DIN. Neregulate, spre deosebire de personajul său în matrice, în dragoste, pace azil ... Cine visa, deoarece ea a fost acţionează haotic, seniori de liceu a început să lucreze la radio privat. Neregulat, care a fost un prezentator, a lucrat ca model pentru un timp mediu de modelare yakıştırmalarından. Dacă jucătorul, după întâlnirea de bază antrenor acţiune, seria Sun Hayat'la de formare şi a început aventura.

* De ce aţi începe să faci actorie?
Radyoculuktan plictisit de moarte. Şi într-o profesie pe care am vrut să fac acţionează pentru o perioadă lungă de timp. În timp ce acţionează pe scena cu unele dintre evenimentele în răspuns la spiritul meu interior, oferind mii. Adu placere pentru mine sa fac ceva şi de a face bine.

* Eşti fericit fiind un jucator?
Nu prea, nu ar merge pentru o viaţă regulată. De exemplu, dimineaţa şi seara, a vizitat şi sa întors, cum ar fi locurile de muncă din serviciul public, nu este pentru mine. Suficiente pentru a sustine viata a face bani în prezent, de la acţiune. Aceasta este motivul pentru care iubesc hotărând ritm intens, dar inegale.

* Faima gamă largă prins la ori ...
De fapt am întâlnit cu el faima la o varsta frageda ... Vocea mea vine de la radio în 1995, el a semnat imaginea mea a avut oameni care doresc sa. După ce te obişnuieşti cu el şi să trăiască o să le facă mai plăcută. Eu nu sunt incomod pentru a avea oamenii mă cunosc. Este distractiv pentru mine ... Mai ales Sunt foarte fericit atunci când primiţi un răspuns pozitiv. Nu faima, chiar dacă o şımaracağımı foarte mare, dar eu nu cred prea mult.

TREI COPII VOR
* Care este în prezent cel mai mare vis?
Nu-mi place să-şi planifice prea. Să fie de cel puţin trei copii şi vreau să atrag prea multe filme.
* Ce caracteristici vă place dumneavoastră şi dumneavoastră preferat?
Uneori sunt foarte sensibil şi emoţional şi cred că ma durut. Dar care imi place de stat melancolie am furat peste mine.

Plângând, am mers
* Nimeni nu stie, un pic despre tine, acolo este un secret?
Foarte sinirlendiğim opriţi telefonul meu, am mers repede. Nu ştiu prea mult, astfel. De fapt, am mers foarte trist, plâns.

* Ce faci pentru a te relaxa?
Prefer locurile care nu sunt aglomerate. Nu-mi place de locuri foarte calde, imi place rece. Linişte, calm, ma atras la locurile cu o mulţime de oxigen.

* Care circulaţie a unei femei va atrage?
De fapt, mă uit la iubire ca ceva chimic. M-am simţit într-adevăr de energie din acel moment ... Sunt fericit că am comportat ca şi mine, şi naturale. Că o altă persoană ar fi, de asemenea, onest şi sincer. Am făcut ceva, fără a aştepta nici o întoarcere. Prefer să nu aştepte de la I. Nu-mi place de şah, traducerea relaţia. Samimiyetsizliktir minciună şi o relaţie care mă raceste.
************

Atlas Pasajul cumpărături loc

* Care sunt cele trei lucruri Gardrobunuzda bulundurduğunuz de fiecare dată?
Tricou negru, albastru Jean tricou şi gheaţă ... Nu-mi place să poarte costume, la toate. Tot ceea ce are un dulap confortabil.

* Cum este de cumpărături?
Nu e bine ... Nu-mi plac hainele de cumpărături, dar îmi place să iau ceva de acasă. Nu există nici o obsesie de brand. Atlas Pasajı'ndandır Aproape toate hainele.

* Există un moment în viaţa dumneavoastră, nu se poate uita?
Eu pot spune că primul sărut. Cred că a fost de 13. Dintii nostri lovit împreună. Nu uita niciodata acel moment.

***************

Prietena mea ar trebui să fie specifice

* Cum de a satisface relaţia cu prietena fanii tăi?
Kıskanmıyor-i un sentiment că, deoarece eu nu încerc yaşatmamaya.

* Deci, gelos a relatiilor dumneavoastră vă mısınızdır?
Eu cred cât de importantă este percepţia gelozie ... Vreau sa fie special pentru prietena mea si fac parte doar pentru mine. Am o atitudine oarecum tradiţionalist. O relaţie de încredere reciprocă este foarte important ...

* Există similitudini Silent Gemiler'de Talat preconizează?
Sunt în favoarea unei relaţii de lungă cu, şi contrar a ceea ce Talat eşlilikten. Nu ai timp, nu au devenit insaţiabil. Ei întotdeauna cred că ar fi. Căsătoria pentru mine, de fapt.
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 2:36 am

Hakan Eratik - Pagina 3 Bae6580ee28dd540901a7f2mi7
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 2:36 am

Hakan Eratik - Pagina 3 011620240615vt5
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 2:36 am

Hakan Eratik - Pagina 3 Img1378if5gv6
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 2:37 am

Hakan Eratik - Pagina 3 Surgunhayatlar2zd5yx5
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 3:00 am

Hakan Eratik - Pagina 3 B9f9rp
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 3:00 am

Hakan Eratik - Pagina 3 Rbif07
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 3:00 am

Hakan Eratik - Pagina 3 294m4a1
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 3:00 am

Hakan Eratik - Pagina 3 Fz4vpy
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 3:01 am

Hakan Eratik - Pagina 3 Aaeadfc10a5d029b9bda911
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 3:03 am

Hakan Eratik - Pagina 3 Yeni-sevgilisi-rol-arkadasi_b
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 3:03 am

Hakan Eratik - Pagina 3 701943_detay
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 3:03 am

Hakan Eratik - Pagina 3 520879_detay
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 3:10 am

Hakan Eratik - Pagina 3 Yesim-salkim-hakan-eratik-resimleri-2707-1g
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Hakan Eratik - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Hakan Eratik   Hakan Eratik - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Hakan Eratik
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LIFESTYLE FORUM :: LIFESTYLE CINEMA :: ACTORI INTERNATIONALI :: ACTORI TURCI-
Mergi direct la: