LIFESTYLE FORUM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Iubesti sportul,serialele,vrei sa afli noutati,atunci vino in lumea noastra
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Cafea, ceai si voie buna !
MURAT & BURCIN - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Apr 02, 2016 12:12 am Scris de Ninnet

» LA MULTI ANI !!!!
MURAT & BURCIN - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Iun 29, 2014 5:00 am Scris de elena50

» BUUUNA!!!!!!!!!!!
MURAT & BURCIN - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Dec 29, 2013 1:07 am Scris de Denta

» Sa ne amuzam
MURAT & BURCIN - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:53 am Scris de ely60

» Bancuri tari
MURAT & BURCIN - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:41 am Scris de ely60

» FEMEIA "ETERNA POVESTE "
MURAT & BURCIN - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:30 am Scris de ely60

» Unghii: tendinte si modele
MURAT & BURCIN - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:17 am Scris de ely60

» PROPUNERI, PARERI, SONDAJE
MURAT & BURCIN - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 2:43 am Scris de ely60

» GIF-URI
MURAT & BURCIN - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 2:37 am Scris de ely60


 

 MURAT & BURCIN

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

MURAT & BURCIN - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: MURAT & BURCIN   MURAT & BURCIN - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 11:28 pm

MURAT & BURCIN - Pagina 5 Startv7ts000022836vu2uq4
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

MURAT & BURCIN - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: MURAT & BURCIN   MURAT & BURCIN - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 11:29 pm

Serie de ambiţios canal D, "Furtuna", actorii principali şi a lui Murat Yildirim Terzioglu Burcin, cum adoptate de caractere în matrice, precum şi a spus.

Navigare de la Marea Neagră la Istanbul, Yildirim şi MURAT Fırtına'nın Terzioglu actori principali Burcin joace personaje atât cu directorul si am vorbit. Scriitorii trebuie să strigăm cu privire la trei zile pentru a reduce Terzioglu părul, "m-am arătat într-un impuls mic pentru a arata ca o femeie", a spus el. Yildirim, "cred că este o femeie frumoasă", a lăudat rolul de la un prieten.

Dna Burcin doresc să vină la interviu ai spus înainte de a fost de 30. Ce se întâmplă atunci când se întorc 30?

Burcin Terzioglu: 30 de ani femeie in varsta este o femeie, spun ei, cea mai frumoasa este începutul de vârstă. M-am dori o femeie să apară au arătat nevoia de puţin. Saçımla machiaj şi încearcă să fie ca o femeie.

Murat Yildirim: Cred ca o femeie frumoasă. Eşti ca femeile franceze.

B.T: domnule, pentru tine (râde) ... Zeynep, Ali, a îndrăgi se să taie părul ei. Dar kestiriyorum părul meu atât de scurt, pentru prima dată. Am strigat de trei zile şi apoi se taie părul meu.

Evaluări cât de important este pentru tine?

MY: Eu cred că este întotdeauna corectă, furori publice. De asemenea, am face cu un jucător de rating ca nu, un lucru foarte placut. Dar aceasta este un sistem şi va cuprinde în mod inevitabil.

B.T: Evaluări gidişatımızı seturi. Dacă luaţi trei saptamani, un rating de rău este clar dacă a patra saptamana de pe ecran. Din fericire, Dumnezeu bun, aici vom merge. Textul Balekoğlu trăieşte în experienţa lui regizoral. Murat si am jucat rolul principal pentru prima dată. Toată lumea încearcă să facă cel mai bun.

Bine ati venit la Marea Neagră la Istanbul. Acest lucru nu te-ai supărat pe numele a ajunge la publicul?

MY: oameni de culoare din serie, afectivitate, inteligenta, reflecta aspecte ale amuzant. Persoanele de culoare au matrice de ieşire. De fapt, ei nu acceptă totul. De asemenea, ştiu că greşelile sunt lipite. Prea dreapta ... Dar, ca urmare, toată lumea încearcă să vă facă un alt lucru. Aceasta gama este, de asemenea, retrasă din Congo iubit în altă parte. Black Series Marea Furtuna de sentimente şi valori ale poporului turc de a aduce pe ecran ca ar putea părea.

IT: După Marea Neagră la Istanbul, oamenii ne-a spus "Nu merge!" au spus, dar nu a avut ultimele două secţiuni, pierderea de rating. Aş rămas doar ne-a trăit statutul de persoane locale.

Murat viaţa de zi cu zi, Ali, Burcin, Înlocuieşte Are Zainab?

BT: Rolul raportează la mine, după interzicerea utilizării nu am o situaţie pierde.

MR: biciul unele lucruri în viaţă, le încarcă în rol, dacă vă place de mine, cu bucurie, ca şi mine, nu face sens că personajul este üzüleceksem.

Nu te lupta?

B.T: lucrează împreună pentru şase luni. Poate că sunt lucruri atıştığımız pe scena, dar nu a discuta despre orice jucatori sau echipa tehnică.

Cum aţi găsit dvs. de film partener Murat purgatoriu?

BT: Nu vreau să dezbată dacă film bun sau rău. Ceea ce este important este retragerea a mai mult de un film. Cu toate acestea, aş dori să folosească şansele mele de la un film bun.

MY: Am düşünenlerdenim anlatamadığımızı de film. Poate că acest lucru este de aproximativ, ponderea în cazul nostru, ca un jucător. Dar modul în care am să joc, nu regret purgatoriu. A ajuns la 100 de mii de spectatori la box-office, este o figură bună.

Nu ne casatorim?

IT: 26 de ani, am copii la yaşıtlarımın şcoala primară. Dar acum cred că munca mea ar trebui să se concentreze mai mult. Eu nu cred că mariajul este de 4-5 ani.

M.Y: Foarte perfectionist. M-am căsătorit, totul merge bine, vreau să mă garantat. Acum 27 de ani. Voi căsători când mă simt pregătit.

- Ce este special despre ceea ce el a placut cel mai mult Ali Murat?

M.Y: să fie sincer şi cinstit. Trebuie să se străduiască să fie aşa în viaţa mea vă voi arăta. Cum pot eu nu cred sincer, chiar acest interviu. Nu ma intelegeti gresit despre nimic. Dar limitele şi regulile de viaţă pot, uneori, te enerveaza.

BT: Am un miez de Zainab, şi Burcin este. Foarte dediktir spus. Că ea ştie că este greşit, tot a ieşit şi sa întors. Nu este o caracteristică rău, dar este. Glisaţi te jos o parte din numărul de copil, viaţa süründürürüm normală. Regulă de viaţă este de a face concesii. Convinge stilul meu propriu.


Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

MURAT & BURCIN - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: MURAT & BURCIN   MURAT & BURCIN - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 11:33 pm

MURAT & BURCIN - Pagina 5 Buribj71fo9
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

MURAT & BURCIN - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: MURAT & BURCIN   MURAT & BURCIN - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 11:33 pm

MURAT & BURCIN - Pagina 5 Haydililililipc5
Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Denta
Administrator
Administrator
Denta


Mesaje : 10932
Data de inscriere : 14/01/2012

MURAT & BURCIN - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: MURAT & BURCIN   MURAT & BURCIN - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 11:35 pm

Interviu cu Burcin Terzioglu ..
Manechine în a face acest lucru de locuri de muncă bine


"Istoric", seria Ramiz Dayı'nın 30 de ani, fiica, care joacă Burcin Terzioglu trecut o seturi de jucător, şi aproape de viaţa lui ...

42 de filme care iau parte, în măsura în serie, şi Burcin, atunci când primii 4,5 ani, în faţa aparatului de fotografiat. Soţul ei, de asemenea, o actrita populară. "Indisciplinat" în serie, rolul lui Tuba Büyüküstün'ün de soţul ei, Asi ", piesa lui Murat Demir Yıldırım'la căsătorit de doi ani ... Murat Yildirim acum "Dragoste şi Pedeapsă" Yeşilçay'la Nurgül în joc. Burçin'e, indiferent dacă sunt sau nu să concureze între soţul ei şi un rol în prietenii ei minunate, am întrebat kıskanıp gelos.

- Dna seturi de Burcin, din moment ce esti de 4 ani, am auzit că un film de familie, putin se poate spune familia ta şi de tine?

Mama mea este casnică, iar tatăl meu a făcut în comunitatea noastră, atât producţia, cât şi amirliğiÖ acţiune İstanbulluyuz de trei generaţii. Trei fraţi, fratele meu, sora mea şi Beno, Bulent Bouquet şi Burcin. 13 de ani între mine şi fratele meu, sora mea şi am vârsta de 5 ani. Directorul de imagine este fratele meu, sora mea este director adjunct. Deci, de lucru în spatele camerei. Atunci când un proiect nou, facem schimb de idei cu altul. Pentru ca toate acestea sunt destul de diferite perspective. Dar acum, rău, au fost împreună vom vorbi mereu despre piaţă. A început matrice, matrice ca şi cum ar avea loc urmatoarea conversatie dintre noi.

Interimar nu a ales

- Cum ai să înceapă să acţioneze?

Apucat de mana si a luat seturile mele de familie a fost de 4,5 ani. După aceea, el a început să acţioneze. Eu am propria decizie care vermemişim. Yilmaz Terzioglu tatăl meu administrator de producţie. Setarea mediului de lucru a fost foarte iubitor. Poate de 4 ani ar putea fi prea devreme pentru a face distractiv de unul. Dar poate că el a luat, de asemenea, de dragul schimbării.

- Îţi aminteşti ce filmdi?

Film, nu de serie, de film film. O, în film, introduceţi altă uşă, un tur çıkmışım uşă. Rol, nu este doar acest lucru. După ce am fost 6-7 Îmi amintesc totul clar. 4-5 ani, atunci când spun că voi fi înapoi la televiyona prima; TV va intra în scara de televiziune la o scara, am crezut ca au fost deschise. Am înţeles ce înseamnă atunci când te duci la set, desigur. Apoi am luat eveniment.

- Exista avantaje pentru a începe să acţionează la o varsta frageda?

Există avantaje şi dezavantaje. Dezavantajul este ca să îndeplinească setul anterior. Avantajul este, bine ştiind că matematica de bucătărie yetişiyorsun de locuri de muncă. Hani a fost mai mic un copil este mult mai uşor să înveţe o limbă străină, fie pentru că creierul în stare proaspătă, acelaşi lucru este valabil pentru calitate. M-am gândit mai mult de matematica de ludic. În plus, un copil la o vârstă fragedă pentru a fi în set, nu poate fi creşterea corect. Timpul de somn, pentru masa este perturbată. Dar cel mai bun lucru pentru a avea un copil într-un mediu sănătos. Deşi copilul meu, o să înceapă să acţioneze de la o vârstă fragedă. De exemplu, eu, dormit pe autobuze. Mama mea sau tatăl meu ma dus la set.

- Inima lui yaşabildiniz copilărie?

Desigur, familia mea foarte conştienţi de ea. După ce toată munca mea am avut dreptul de a primi paramla jucărie. Omul cu banii lui proprii pentru a satisface propriile nevoi-un alt magazin de jucarii a avut un imens Seyon Vakko un loc foarte frumos acolo. Fiecare ar cumpara o jucarie, după locul de muncă de acolo. Apoi, aş lua o actriţă copil foarte mic. Aş foarte puţini bani.

- Care ar putea afecta cursurile tale?

Afectat, desigur. 5 seneyse primar, m-am dus la şcoală timp de 3 ani. Un elev foarte de succes la scoala oricum, dar ar trebui să perioada de un copil de această vârstă, am stabilit. Profesorii mei sunt foarte înţelegerea despre. Primesc în mod constant raportul. Am luat lecţii de la scoala de armare. 16 ani, fratele a inceput ca asistent de cameraman. Sora mea, de asemenea. A inceput de mai mulţi ani în această afacere foarte mult timp.

- Cine este iluzie vă doriţi să fie ca?

Nu era nimeni, deoarece am fost putin prea. Dar nu toată lumea mi-a placut. Turkan Şorıay, Kadir İnanır, Hülya încercat Avşar'la. Te-am iubit pe toţi, respectat. Eu atunci nu pot memora le una cate una ezberletirlerdi mine. Mi-ar fi dormit pe masă în timp ce fotografiaţi.

- Poate ironic savant Will?

Nu, eu nu sunt savant. Am început să teatru pentru copii, iar acest lucru stabileşte. Deşi am intrat la Conservatorul după absolvirea liceului, dar nu am putut câştiga!. Pentru că erau două genunchi în curs de desfăşurare. Îmi doresc să ne-ar merge, dar eu nu sunt incomode pentru okamadığım conservator. Am încercat pentru a închide decalajul. Pentru ca profesorii sunt de lucru cu atât de mare încât este cel mai mare profesor în Sinan Cihan Ünal. Femeile au jucat isterse'de fiica tatălui. Şi aşa mai frumos nume. Oamenii vor intra Lectia 4 ore în fiecare zi, am lucrat 7 zile şi 24 ore. Atat de aproape de acest decalaj.

- Schoolers mare, pe platoul de filmare, te strivire alaylıları Nu?

Nu astfel de lucru. Mai mult de 10 de ani în urmă, ea va reveni afectiune. Aveţi posibilitatea să ridiculizeze, am numit savant. Dar aceasta nu mai este un astfel de lucru. Moda poate, de asemenea, hotărând în băcănie. Să vină acasă o femeie care acţionează. Există o formulă de actorie, "se înmulţeşte cu 4 la 2 bisect" Eu voi fi. Oricine poate face treaba faci. Asta nu este cu mult mai bune alaylılardan absolvenţi conservatoare. Acţionând în voinţa umană.

CONDIŢII UMANE încearcă

- Care sunt provocările acţionează Array?

Pentru un singur lucru, condiţiile umanitare çalıştırılıyoruz nici un fel că ar fi inadecvat. Ceea ce un elicopter pentru a acoperi, nici un loc special, şi nici nu mergeţi la serviciu a venit. 7 zile, 24 de ore de lucru pe zi şi nu au dreptul de a sendikalaşmadığımız. A se vedea cei doi prieteni, a murit din cauza unui accident de serviciu. Cand te uiti cu nerăbdare să găsească o soluţie. Să deschidem bannere facem ceea ce facem sau nu ştiu tişörtümüzü Ai trage. Constrângerilor de timp vin. Nicăieri în lume nu este aşa. Mai ales echipa tehnica de lucru este de 48 de ore. Hastalanıyoruz din cauza intensităţii. Acest lucru este valabil pentru noi toţi. Dar apoi mă duc pentru a seta mor boala. Astăzi doare capul meu, nu are luxul de a spune ca am o febră.

- Există reguli pe platourile de filmare?

M-am dus târziu la set, poate am face acest lucru până când aceasta este de 2 ani poate 3. El a kalmışımdır prea târziu pentru 5 -10 minute. Niciodata sa nu mergi târziu la set. De fapt, mă duc pentru a seta 10 minute mai devreme. Ma trezesc foarte devreme în dimineaţa. Aş fi foarte respectat director de film, indiferent de vârstă.

JOC o singură serie "EZEL'Dİ

- Ramiz Dayı'nın Ezel'de joc fiica, ca intelectual ca unchiul Kurtiz Ramiz?

Există, de asemenea, mai mult. Fratele Tuncel ca o carte, trebuie să stea şi să citească. O plăcere foarte mare pentru a discuta cu el. Mi-a spus poţi învăţa multe lucruri. Eu respect şi-l iubesc foarte mult. Am citit mereu, citeste toata lumea spune. Pentru că de fiecare dată el citeşte, scrie şi piese.

- În serie, personaje similare yönleriniz Azad'la este acolo?

Nu, el a trăit o altă viaţă, eu trăiesc o viaţă foarte diferite. El este mai rebel, greu de cap ... Am uysalım mai mult. Senaristlerimiz se scoate, astfel că a ajutat. Azad ma atras după conversaţii.

- Prin ochii unui Ezel'de Viewer oricare dintre acestea este rolul dumneavoastră preferat?

M-am uitat doar seria înainte de matrice a fost Ezel. "Oh, de astăzi, luni, să mergem acasă şi urmăriţi Ezel'i" am spus. Întrucât, în viaţa mea nu izlemişliğim serie. Un "singur m-am uitat Bahar al doilea. Ca un jucator, "Cine este cine dacă nu au avut", el nu, cu admiraţie, am folosit pentru a viziona prin ochii privitorului. Ele sunt foarte de succes în İmirzalıoğlu Kenan Cansu Dere păstra toată lumea până abrupt öyleÖ Akkaya, rolul meu preferat joacă personajul "Tewfik", foarte carismatic. Falay Pace, de asemenea. Pace şi dragoste a jucat, de asemenea, un tip rău.

- În opinia dumneavoastră, cât de multe în Turcia are cu adevărat tânăr; Kenan İmirzalıoğlu este unul dintre ele?

Desigur. Acesta este un foarte bun jöndür Kenan. Nu sunt uriaşe, dar jönlerimiz bine Jönümüz. Kenan este locul unde lucrează 40 de ore de joc foarte bine. Jucatori foarte buni, care cred despre modelare moda la actorie. Redarea ambele destul de bine. Am putea fi cineva care lucreaza la un magazin de patiserie, bucătar, ar putea fi. Nu aveţi dreptul de a spune că nici un jucător nu poate fi acel moment. Fiecare om are propriul loc de muncă, ce faci. Dacă aveţi spaţiu, în cazul în care Satani cui îi pasă? Cansu Dere în model şi joacă foarte bine.

- Ezel va dura mai multe sezoane pentru?

Acest sezon se va încheia. Este bine pentru o serie de două sezoane. Păstraţi palatului privitorului gust.

MURAT DIRECŢIA DE CONŞTIINŢĂ de ImageShack.us

- Soţul dumneavoastră este, de asemenea, de colegul lui Murat Yildirim? În acest sens, rivalităţi neplacute printre voi face?

Noi nu avem aşa ceva. Este gelos de soţul ei în umane? Este gelos pentru femei, dar gelos de profesia lui? Cu toate acestea, este critică. Fiecare profesie este probabil. Medicul de soţia sa, "El ar face mai bine unele" diyordur. Murat ma criticat, "Unde este eroarea am făcut eu?" Întreb. Această conversaţie ocazională. Acest lucru este foarte normal pentru mine. Lui Murat hotărând admir cu adevărat. Nu sunt în picioare în spatele unui actor, un aspect foarte de succes de pe ecran manierele. Murat Yildirim, a iubit soţia sa ca un jucător că, dacă eu nu fac.

- Îmbunătăţirea cunoştinţelor dumneavoastră de el înainte de a ne-am intalnit?

Nu a avut niciodată. Chiar mă, "N-ai să mă urmărească?" a întrebat el. M-am uitat mai târziu. El ma privit.

- Este el acţionează ca ai inceput mai devreme?

Nu, Universitatea Mimar Sinan în inginerie mecanică, şi de acolo se raspandeste continuaţi să citiţi acest lucru.

- Cum te-ai întâlni?

"Storm", întâlnit pe directorul setul lui. Există două karakterdik principal. Repetiţie pentru prima dată ne-am întâlnit pentru a citi. Apoi, am devenit prieteni. Apoi, furtuna a izbucnit între noi. "Rebel", sa dus la Antiohia, pentru secventa de a fi împreună.

- "Dragoste şi pedepsirea Yeşilçay'la Pamela piese de teatru," ASI a jucat Tugba Büyüküstün'le. Eşti gelos pe scenele de dragoste soţului, ceasuri va face sau nu aveţi o bucătărie?

Evident, sintaxa mea este ceea ce el, nici eu nu urmeze succesiunea. Ce dacă suntem în afara sau lucram pe platoul de filmare. "Astăzi avem o scena de intimitate ea, lasa-ma sa vezi ce ai facut?" Nu sunt de părere. Etapa I a cursului va face atunci când este necesar. Există 30 de persoane acolo, şi el este soţul meu, soţia mea. Pamela, de asemenea, un prieten de-al meu. Nimic nu vine în minte că este. La acel moment, o gamă nouă pentru fiecare jucător, după căsătoria cuplului se termină în divorţ. Ea nu-l deranjeaza, nu aştept cu nerăbdare. Ce te uiţi la, in functie de ochi. El crede, "Acum saruta, uh, bine sıradakiÖ" Dacă vom examina TAMPER poate fi deranjat ... Suna ca o scenă normală într-una din strângere de mână. Murat am nici o dragoste, dar, desigur, eu sunt gelos de el, eu iubesc dar nu invidiez ceea ce am vazut pe ecran. Dar asta ar fi ceva în spatele camerei, merge "Ce se întâmplă?" Eu spun. Dacă aveţi nevoie de un astfel de lucru, dar fac am făcut, totuşi. Dar am văzut pe ecranul de invidie.

- Ce a mai înfocaţi fani?

Murat. Murat are fani de pe ambele fete, ambele colegii au fani de sex masculin, dar au, de asemenea, o bunică. Ei iubesc fiecare grup, mame taţi iubesc.

- Gaze se spune pentru a juca, de asemenea, a aruncat priviri face?

El este bun uita, desigur, se pare pentru mine. De asemenea, se potriveşte pe ecran.

- Ei bine fani, "Ia de pe pauză, şi ştiţi de unde te-ai dus?" Nu spune?

Nu, exact opusul, "Putem obţine fotografii cu" spun ei. Ei doresc să-mi, "Pictura poate fi supus în condiţii de siguranţă?" el. Eu nu sunt nimic alături de fanii lui. Dar am fost niciodată în cazul în care aţi fost deranjat de fanii lui Murat. Învăţat să ne respecte. De la ieşirea de la prima noastra jigni vreodată reciproc. Asa ca am ne-a placut ca un cuplu. Întotdeauna, "Cât de mult yakışıyorsunuz unul pe altul?" spun ei.

- Cei care găsesc partenerul tau are un foarte frumos, frumos nu crezi?

Frumuseţea relativă pentru toată lumea. Potrivit lui, eu sunt frumos, am numit frumos. Sotul meu atunci. Pentru mine, nu conteaza privirea. Un lucru, un foarte constiincios. Motive şi conştiinţa de el ca favorit Murat.


Sus In jos
https://lifestyle.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





MURAT & BURCIN - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: MURAT & BURCIN   MURAT & BURCIN - Pagina 5 I_icon_minitime

Sus In jos
 
MURAT & BURCIN
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
 Subiecte similare
-
» Burcin Terzioglu Yildirim
» Murat Yildirim
» Murat yildirim

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LIFESTYLE FORUM :: LIFESTYLE CINEMA :: ACTORI INTERNATIONALI :: ACTORI & ACTRITE -PERECHI-
Mergi direct la: