LIFESTYLE FORUM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Iubesti sportul,serialele,vrei sa afli noutati,atunci vino in lumea noastra
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Cafea, ceai si voie buna !
LE MERIDIEN BORA BORA I_icon_minitimeSam Apr 02, 2016 12:12 am Scris de Ninnet

» LA MULTI ANI !!!!
LE MERIDIEN BORA BORA I_icon_minitimeDum Iun 29, 2014 5:00 am Scris de elena50

» BUUUNA!!!!!!!!!!!
LE MERIDIEN BORA BORA I_icon_minitimeDum Dec 29, 2013 1:07 am Scris de Denta

» Sa ne amuzam
LE MERIDIEN BORA BORA I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:53 am Scris de ely60

» Bancuri tari
LE MERIDIEN BORA BORA I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:41 am Scris de ely60

» FEMEIA "ETERNA POVESTE "
LE MERIDIEN BORA BORA I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:30 am Scris de ely60

» Unghii: tendinte si modele
LE MERIDIEN BORA BORA I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:17 am Scris de ely60

» PROPUNERI, PARERI, SONDAJE
LE MERIDIEN BORA BORA I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 2:43 am Scris de ely60

» GIF-URI
LE MERIDIEN BORA BORA I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 2:37 am Scris de ely60


 

 LE MERIDIEN BORA BORA

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Marcela
De-al casei
De-al  casei
Marcela


Mesaje : 792
Data de inscriere : 21/01/2012

LE MERIDIEN BORA BORA Empty
MesajSubiect: LE MERIDIEN BORA BORA   LE MERIDIEN BORA BORA I_icon_minitimeDum Ian 22, 2012 11:00 am

LE MERIDIEN BORA BORA



LE MERIDIEN BORA BORA Bora_bora_albastra


Micuta insula Bora Bora este cea mai frumoasa si cea mai cunoscuta insula de lux din arhipelagul polinezian.
Inconfundabilele lagune si recife de coral s-au nascut prin stingerea treptata a vulcanului Mount Otemanu. Reciful de coral include minunscule insule cu plaje extraordinare ce inconjoara insula principala. Legatura dintre lagune si ocean se face printr-o singura trecere, Teavani, in vestul insulei.

Superlativele nu sunt suficiente pentru a descrie frumusetea si farmecul “Perlei Pacificului” si a lagunelor de culoarea turcoazelor din jurul ei.
Odata ajunsi la Bora Bora va veti indragosti pentru totdeuna de aceasta bijuterie din mijlocul oceanului.
Casutele, bungalow-urile, de deasupra oceanului vor fi o gazda uluitoare. De jur imprejur e atata muzica, poezie, si culoare incat marii artisti au declarat ca nimic nu lipseste acestui loc de o frumusete absoluta.

Bora Bora este cel mai romantic loc de pe Pamant.

A fost facut pentru indragostiti. Inchideti ochii si imaginati-va un Rai pe Pamant. Mai colorat decat picturile lui Gaugain, mai enigmatic decat povestirile lui R. Louis Stevenson, mai idilic decat orice inchipuire.
Sus In jos
Marcela
De-al casei
De-al  casei
Marcela


Mesaje : 792
Data de inscriere : 21/01/2012

LE MERIDIEN BORA BORA Empty
MesajSubiect: Re: LE MERIDIEN BORA BORA   LE MERIDIEN BORA BORA I_icon_minitimeDum Ian 22, 2012 11:01 am

LE MERIDIEN BORA BORA St.regis_bora_bora
Localizare: pe prorpia insula, hotelulu St. Regis este o splendoare a elegantei si a luxului in zona Pacificului

Facilitati hotel: restaurante, baruri, zona mare cu maxim de oferte de spa MIri MIri, piscine, bar la piscina, laguna privata, terenuri de tennis, sporturi de apa, snorkeling, pescuit, jet ski, kayak, canoe, inchiriere biciclete, club pentru copii, sala de banchete si mini conferinte cu 100 locuri

Facilitati vile: toate camerele sunt de tipul suite; o suita poate primi intre 2 si 8 persoane, in functie de tipul cazarii rezervate; telefon in camere si baie, halate si papuci de baie, telefon, Tv cu ecran plasma, DVD, CD player, expresor, acces internet, A/C individual, minibar, safe, uscator de par. Fiecare tip de vila are particularitati in functie de standardul de confort si eleganta.

Vila pe plaja: acces direct la plaja cu nisip fin; dormitor si living, gradina si piscina privata.

Vila deluxe pe apa: cele mai mari vile pea pa din Pacific; decorate in lemn si marmura; terasa private.

Vila premier pe apa – terasa cu Jacuzzi, pontoon privat.

Super Royal vila – 3 pavilioane separate in jurul unei piscine private; 3 dormitoare, 2 living bucatarie si sufragerie cu terasa; camera de spa, sauna, baie turceasca, Jacuzzi; o gradin atropicala inconjoara plaja excluiv dedicate acei vile de superluxe.
Sus In jos
Marcela
De-al casei
De-al  casei
Marcela


Mesaje : 792
Data de inscriere : 21/01/2012

LE MERIDIEN BORA BORA Empty
MesajSubiect: Re: LE MERIDIEN BORA BORA   LE MERIDIEN BORA BORA I_icon_minitimeDum Ian 22, 2012 11:01 am

LE MERIDIEN BORA BORA Moana_ponton
LE MERIDIEN BORA BORA Borabora_lemeridien_ariel_01
Sus In jos
marylou68
Nou venit
Nou venit
marylou68


Mesaje : 122
Data de inscriere : 25/02/2012
Localizare : Hunedoara

LE MERIDIEN BORA BORA Empty
MesajSubiect: Re: LE MERIDIEN BORA BORA   LE MERIDIEN BORA BORA I_icon_minitimeSam Feb 25, 2012 2:38 am

LE MERIDIEN BORA BORA AeroportLE MERIDIEN BORA BORA Aeroport2LE MERIDIEN BORA BORA 45519791-11134240
Sus In jos
Continut sponsorizat





LE MERIDIEN BORA BORA Empty
MesajSubiect: Re: LE MERIDIEN BORA BORA   LE MERIDIEN BORA BORA I_icon_minitime

Sus In jos
 
LE MERIDIEN BORA BORA
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LIFESTYLE FORUM :: LIFESTYLE CALATORII :: VACANTE EXOTICE-
Mergi direct la: