LIFESTYLE FORUM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Iubesti sportul,serialele,vrei sa afli noutati,atunci vino in lumea noastra
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Cafea, ceai si voie buna !
Choti Bahu(Triunghiul iubirii) I_icon_minitimeSam Apr 02, 2016 12:12 am Scris de Ninnet

» LA MULTI ANI !!!!
Choti Bahu(Triunghiul iubirii) I_icon_minitimeDum Iun 29, 2014 5:00 am Scris de elena50

» BUUUNA!!!!!!!!!!!
Choti Bahu(Triunghiul iubirii) I_icon_minitimeDum Dec 29, 2013 1:07 am Scris de Denta

» Sa ne amuzam
Choti Bahu(Triunghiul iubirii) I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:53 am Scris de ely60

» Bancuri tari
Choti Bahu(Triunghiul iubirii) I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:41 am Scris de ely60

» FEMEIA "ETERNA POVESTE "
Choti Bahu(Triunghiul iubirii) I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:30 am Scris de ely60

» Unghii: tendinte si modele
Choti Bahu(Triunghiul iubirii) I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:17 am Scris de ely60

» PROPUNERI, PARERI, SONDAJE
Choti Bahu(Triunghiul iubirii) I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 2:43 am Scris de ely60

» GIF-URI
Choti Bahu(Triunghiul iubirii) I_icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 2:37 am Scris de ely60


 

 Choti Bahu(Triunghiul iubirii)

In jos 
AutorMesaj
marya_krina
Nou venit
Nou venit
marya_krina


Mesaje : 87
Data de inscriere : 19/04/2012

Choti Bahu(Triunghiul iubirii) Empty
MesajSubiect: Choti Bahu(Triunghiul iubirii)   Choti Bahu(Triunghiul iubirii) I_icon_minitimeDum Iun 17, 2012 7:35 am

Shastriji sh Devki alcatuiesc impreuna cu fetele lor Radhika sh Vishakha,o familie aparent fericita,care traieste in Brindawan,tinutul in care pe vremuri ar fi copilarit Zeul Krishna.Radhika care este defapt adoptata,e intruchiparea fetei oneste ,pe de alta parte Vishakha,care isi doreste sa ajunga vedeta la Bollywood,e incapatanata sh egoista,cu toate acestea ele sunt legate de o dragoste faterna.In scena intra sh bogata familie Purohit,originara tot din Brindawan care insa locuieste acum in Delhi .Acestia au doi fii insa toate sperantele lor sunt legate de mezinul Dev.Acesta se indragosteste de Radhika,insa destinul hotareste astfel si ajunge sa se insoare cu Vishakha.Cand lucrurile pareau sa se linisteasca ,povestea cunoaste o intorsatura neastepta atunci cand Radhika se muta in casa familiei Purohit.Scena este astfel gata pt un triunghi amoros ,in care fiecare personaj ia in piept viata in lupta pt dragoste.Astfel incepe povestea de dragoste si ura,speranta si disperare,pace si razbunare.
Choti Bahu(Triunghiul iubirii) 123123gv

Sus In jos
marya_krina
Nou venit
Nou venit
marya_krina


Mesaje : 87
Data de inscriere : 19/04/2012

Choti Bahu(Triunghiul iubirii) Empty
MesajSubiect: Re: Choti Bahu(Triunghiul iubirii)   Choti Bahu(Triunghiul iubirii) I_icon_minitimeDum Iun 17, 2012 7:43 am

Choti Bahu(Triunghiul iubirii) 12148447pouenjylp

Sus In jos
 
Choti Bahu(Triunghiul iubirii)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jocul Iubirii ( Ask Oyunu )
» Horoscopul iubirii in zodiacul Indian
» Iubirii ii place coincidenta ( Ask Tesadüfleri Sever )
» Muhtesem Yuzyil ( Suleyman Magnificul – Sub domnia iubirii )

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LIFESTYLE FORUM :: LIFESTYLE CINEMA :: SERIALE (TURCESTI ,LATINO ,INDIENE ,etc.) -SERIALS :: SERIALE INDIENE-
Mergi direct la: